Гейміфікація проти статистики: Domestos запускає програму боротьби за чисті туалети в школах Новини компаній

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гейміфікація проти статистики: Domestos запускає програму боротьби за чисті туалети в школах

Де закінчується зона відповідальності мам за здоров’я дітей? Здається, що ніде. Але зона їхнього контролю набагато менше, особливо коли дитина переступає поріг школи. Хто нагадає їй помити руки? Хто вчасно замінить паперові рушники? Хто проконтролює чистоту туалетів?Але ж банальна недбалість перетворюється на реальну небезпеку для дитини.

Щоденно у світі від шлунково-кишкових захворювань, збудниками яких заселені туалетні кімнати, гинуть 200 дітей. В Україні щоденно понад 50 000 підхоплюють захворювання різного ступеня тяжкості.

Це пояснюється декількома причинами. По-перше, діти не замислюються над серйозністю проблеми й часто "забувають" виконувати елементарні правила. Адже світ мікробів невидимий — загроза, яку він несе, наче й не існує. По-друге, не всі санвузли відповідають світовим стандартам якості. І це в той час, коли саме вони, за результатами досліджень, є найбільш небезпечним місцем розповсюдження інфекцій.

Щоб змінити ситуацію, бренд Domestos — №1* в категорії "Засоби для догляду за будинком" — запускає соціальний проект "У чистому світі не хворіють діти". Проект стартує 17 вересня, його основною частиною є "Школа Domestos".

Всі "учні" Школи (незалежно від того, діти це чи їхні батьки) можуть в ігровій формі повторити основні правила гігієни, дізнатися про місця скупчення бактерій і ознайомитися зі способами боротьби з ними. Адже батькам недостатньо просто знати, що мікроби небезпечні та чатують буквально всюди — їм необхідно отримати конкретні поради щодо їх нейтралізації.

Діти пропустять повз вуха ті правила гігієни, що колись прочитали, натомість легко запам'ятають їх під час проходження захопливої онлайн-гри-стрілялки. А школам не завжди достатньо лише готовності до змін — часто потрібна реальна допомога для поліпшення умов.

Зароблені в онлайн-грі бали підсумовуються на рахунку школи, яку представляють школярі та їхні батьки, і у підсумку впливають на позицію шкіл в рейтингу. Перші п'ять шкіл отримають ремонт санвузлів в початковій школі. До речі, школі можуть допомогти не тільки діти, але й батьки: в період проведення акції на упаковці продукту Domestos можна буде знайти код, який надасть додаткові бали та спеціальні ігрові можливості. Детальніше можна дізнатися на сайті www.domestosschool.com.ua.

Перший подібний проект був реалізований брендом у 2014 році й успішно довів свою ефективність: батьки отримали необхідну інформацію, діти — безліч цікавих заходів, а три перших школи у рейтингу — сучасний ремонт санвузлів, який відповідає світовим стандартам. Але проблема масштабна, і для того, аби змінити ситуацію, необхідно продовжувати роботу. Адже звичка дотримуватися правил гігієни закладається змалку, тому важливо вчасно зацікавити дитину, щоб закласти основи безпеки на все життя.

* Частково засновано на даних аудиту роздрібної торгівлі Nielsen в Україні за період травень 2017 р. — квітень 2019 р.; категорія "Засоби для догляду оселі"; на 5 липня 2019 року (©2019, ТОВ "АСНільсен Юкрейн").

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація