Блогерка поділилась лайфгаком, як зробити креативний дизайн стін за допомогою однієї картоплини

Блогерка поділилась лайфгаком, як зробити креативний дизайн стін за допомогою однієї картоплини

Картопляний принт / Фото: Credits

Ремонт – це одночасно приємна і болюча тема. Приємна вона для душі, а болюча – для кишені, тому ми пропонуємо вам лайфгак з оформлення стін в економрежимі звичайною картоплиною.

Інтернет повниться красивими інтер’єрами і дизайнами. Око насолоджується та, перевівши погляд з монітора на стіни власної оселі, зазвичай ми тяжко зітхаємо. Адже хочеться чогось стильного і модного. Хочеться так, аби недорого і швидко, а якщо ще й робити все самому – то взагалі руки опускаються.

Тож – геть смуток, і пропонуємо вам подивитись цікавий варіант дизайну від блогерки Renee Rintoul. Мінімум витрат, максимум задоволення. Крім того, процес настільки простий, що до нього може долучитися вся родина, і він стане чудовим дозвіллям разом з дітьми.

Отже, що вам знадобиться:

  • Канцелярський ніж;
  • Картоплина;
  • Фарба.

Що робити:

  • Підготовлену заздалегідь стіну розмітьте бажаним малюнком для подальшої комфортної роботи з нанесення фарби;
  • Розріжте навпіл картоплину і на одній з її половинок виріжте необхідну форму (до речі, це можуть бути не тільки листочки!);
  • Оберіть бажану фарбу і перелийте її в меншу посудину для більш зручної роботи;
  • Намочуйте картоплину у фарбі і наносьте малюнок на стіну;
  • Дайте фарбі підсохнути і зітріть розмітку зі стіни.

Готово!

Для зручності можете використати трафарет з паперу, аби було зручніше вирізати обрис на картоплині. Для розмітки можна використати спеціальний крейдовий олівець. Він не пошкодить стіну і його буде легко змити, але перед нанесенням проконсультуйтеся зі спеціалістом – що краще використати саме вам для вашої поверхні. До речі, якщо вам потрапила дуже соковита картоплина і ви хвилюєтесь, аби її сік не зіпсував фарбу, просто промокніть її серветкою до сухості, а якщо ви турбуєтесь, що вона розкришиться під час нанесення, просто не так сильно натискайте.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація