Бюджетний та дієвий спосіб позбутися слимаків на городі

Бюджетний та дієвий спосіб позбутися слимаків на городі

Дієвий спосіб позбутися слимаків на городі / Фото: Credits

Садівниця перевірила цікавий лайфгак, як захистити рослини від слимаків і не лише від них.

На сторінці sadok__tatyana блогерка-садівниця вирішила перевірити цікавий лайфгак, як вберегти свої рослини від ненажерливих слимаків. Використання з цією метою хвойного покриття після стрижки колючих ялівців для підкладення під хости та інші рослини є дуже корисною практикою. Хвоя не лише слугує мульчею, але й виконує роль додаткового захисту для рослин.

Колючі голки хвойних рослин створюють фізичний бар'єр навколо них, через який шкідники, як-от равлики та слимаки, не можуть легко пролізти. Це допомагає зменшити їхню активність біля ваших рослин і запобігає їхньому пошкодженню.

Крім того, хвоя відлякуватиме домашніх тварин, які можуть копатися у ґрунті або використовувати його як туалет. Колючі частинки хвойного покриття допоможуть захистити вашу садову територію.

Якщо говорити про хвою, як про мульчу, – вона утворює щільний шар, який зменшує випаровування води з поверхні ґрунту. Це допомагає підтримувати стабільний рівень вологості для кореневої системи рослин, знижуючи потребу в частому поливання. Вона також допомагає регулювати температуру ґрунту, захищаючи корені від перегрівання влітку та від переохолодження взимку.

Хвоя утворює щільний шар, який перешкоджає проростанню бур’янів. Це зменшує потребу в постійному видаленні небажаних рослин і спрощує догляд за садом. Вона надає йому природного та охайного вигляду, а це може підкреслити красу ваших рослин і додати естетичної гармонії садовому ландшафту.

Зелений відтінок хвойного покриття контрастує з іншими рослинами, створюючи гарні візуальні ефекти та підкреслюючи різноманіття садових композицій. Таким чином, використання хвої не лише забезпечує функціональні переваги, але й сприяє створенню гарного й доглянутого саду.

Читайте також:

Як використати опале листя в саду та на городі: поради від садівниці Антоніни Лесик

Як використати опале листя в саду та на городі: поради від садівниці Антоніни Лесик

Повʼязані теми:

Наступна публікація