Подалі від стиглих фруктів: як зберігати авокадо, щоб воно залишалося свіжим 12 днів

Дата публікації
Перегляди
11к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Подалі від стиглих фруктів: як зберігати авокадо, щоб воно залишалося свіжим 12 днів

Фото: Credits

Декілька важливих порад допоможуть вам зберігати авокадо, запобігти появі плям і потемнінню м'якоті.

Авокадо зараз дуже популярне. Але цей фрукт важко зберігати. Express.co.uk поговорив з Таш Блайт, експерткою із харчової гігієни, про те, як найкраще зберігати авокадо, щоб воно залишалося свіжим якомога довше. Вона також розповіла, як запобігти потемнінню зеленої м'якоті авокадо після розрізання навпіл.

Як визначити стиглість авокадо

Фото: Credits

Ви можете визначити, наскільки стиглий авокадо, на дотик — нестиглий авокадо твердий, тоді як стиглий буде м'якшим під час натискання. Якщо воно було нестиглим під час покупки, може достигати до тижня, тоді як нерозрізане стигле авокадо може бути в кращому вигляді протягом трьох днів.

Як подовжити термін зберігання авокадо

Переконайтеся, що авокадо — далеко від стиглих фруктів, таких як банани, оскільки поряд із ними воно достигатиме набагато швидше і не зберігатиметься так довго.

Як змусити авокадо швидко достигнути

Як альтернатива, якщо ви хочете, щоб авокадо швидко достиг, ви можете покласти його в паперовий пакет зі стиглим бананом або яблуком.

Де зберігати авокадо

Нестиглий авокадо найкраще зберігати за кімнатної температури, і якщо ви помістите його в холодильник занадто рано, він може ніколи не достигнути.

Але, після того, як авокадо достигне, зберігати його краще в холодильнику, щоб він довше залишався достиглим і не псувався занадто швидко. Стиглий авокадо в холодильнику зберігатиметься приблизно протягом двох-трьох днів.

Авокадо — це готовий до вживання продукт, що означає, що перед вживанням в їжу його не піддають термічній обробці. Тому його не можна зберігати під сирим м'ясом або на тій же полиці. Якщо ви маєте ящик для салатів, ви можете зберігати в ньому авокадо.

Що робити, щоб авокадо не темніло на зрізі

Фото: Credits

Не всі з'їдають цілий авокадо, і на зрізі воно може потемніти. Потемніння авокадо після розрізання не є ознакою псування, це просто м'якоть вступає у хімічну реакцію з киснем.

Якщо вам потрібно зберегти вже розрізане авокадо, не виймайте з нього кісточку, вичавіть трохи соку лимона або лайма на м'якоть і зберігайте його в герметичному контейнері або харчовій плівці, — рекомендує експертка.

Термін зберігання авокадо

Ви купили нестиглий авокадо, який достигає у вас протягом семи днів за кімнатної температури, після цього ви переміщуєте його до холодильника, і там він зберігається ще три дні, а потім ви розрізаєте його та заливаєте лимонним соком, і в герметичному упакуванні він може лежати ще два дні.

Таким чином, ви можете очікувати, що авокадо пролежить близько 12 днів.

Читайте також:

Продуктові запаси: як правильно зберігати - поради від кулінарної блогерки Дарії Дорошкевич

Продуктові запаси: як правильно зберігати - поради від кулінарної блогерки Дарії Дорошкевич

Повʼязані теми:

Наступна публікація