Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як очистити будинок від негативної енергетики

Від енергетики будинку залежить якість нашого життя – здоров'я, особисте щастя, матеріальне благополуччя. Тому якщо в оселі погана енергетика, у нас починаються різноманітні проблеми. Але ситуацію можна виправити.

Ознаки енергетичного дисбалансу житла

Найголовніше запитання – як зрозуміти, що енергетика у вашому домі залишає бажати кращої. Ви маєте насторожитися і запідозрити недобре, якщо у вашому будинку...

...з'являються мурахи;

...з'являються таргани;

...зникають речі;

...хворіють тварини;

...гинуть квіти;

...часто перегоряють електричні лампочки;

...чуються незрозумілі шуми і звуки;

...самі собою ляскають двері;

...домашні весь час сваряться;

...вдома були сторонні люди, хтось із них щось похвалив.

Якщо хоча б три пункти з вищеназваних збігаються, вам треба замислитися над тим, як вилікувати свій будинок.

Як вилікувати свій будинок

Позбутися негативної енергетики не надто складно, як спершу може здатися, і впоратися з цим завданням до снаги нам самотужки.

Запрошуємо священика

Найбільш правильний і ефективний спосіб – запросити священика, який проведе обряд освячення житла. Звісно, щоразу, коли у вас з'являться якісь підозри, ви священика викликати не зможете, але хоча б одноразово це зробити й можна, й потрібно.

Обходимо будинок із церковною свічкою

Якщо з'явилася нагальна необхідність, освятити будинок можна і самостійно: купіть в церкві свічку, запаліть її, візьміть в праву руку і справа наліво, читаючи "Отче наш", обійдіть з нею весь будинок, заглядаючи в усі кутки. Там, де свічка буде коптити сильніше, потрібно затриматися довше, не припиняючи читати молитву. Головне, нікуди при цьому не поспішати. Якщо ваше завдання – зробити все "по-швидкому", то краще навіть не починати. Ще один важливий принцип – спокій. В жодному разі не можна відчувати злість і ненависть, як до тих, кому ви нездоровою енергією будинку зобов'язані, так і тих, хто оселився тут без вашого відома.

Запалюємо свічки

Як для очищення аури будинку, так і для профілактики корисно запалювати свічки, особливо в кімнаті, в якій раніше щось відбувалося або відбувається зараз. Краще церковні, але якщо їх немає, підійдуть і прості – очисну силу вогню не порівняти ні з чим!

Кропимо святою водою

Набравши в церкві святої води, потрібно знову-таки справа наліво обійти весь будинок, окроплюючи всі кутки і читаючи "Отче наш". Особливо дієвим цей обряд стає на Хрещення.

Солі на хвіст

Прекрасним засобом проти будь-якої нечистої сили є сіль, найкраще – морська. Вона руйнує негативну енергію. Сіль потрібно насипати в блюдечка або посудини для варення і розставити в усьому будинку. Після того як вона виконає своє завдання, сіль потрібно викинути – сипати її у ванну або, не дай боже, солити нею їжу вже не можна.

Миємо підлогу

Дуже корисно мити в будинку підлогу водою, до якої додані трав'яні відвари – особливу силу, що зцілює енергетику будинку, мають полин, звіробій, череда. І хоча б раз на рік, незважаючи на велику кількість швабр всіх конструкцій і конфігурацій, потрібно вимити підлогу руками – це створить у вашому будинку особливу ауру.

Провітрюємо

У будь-який час року, за будь-якої погоди потрібно хоча б раз на день провітрювати приміщення – не влаштовувати протяг, а давати доступ чистому, свіжому повітрю. Він витіснить із будинку негативну енергетику.

Домовляємося з домовиком

І, нарешті, старий повірений дідівський спосіб – домовитися з домовиком, який у вас живе. Залиште для нього на кухні блюдце з молоком і хліб і попросіть: "Господарю будинку, я тебе щиро прошу, наведи лад – залиш тут лише світлі сили, а темні віджени". І він усе зробить сам. Тільки не забувайте йому потім дякувати, залишаючи для нього їжу.

За допомогу у розкритті теми дякуємо вчителю з багаторічною практикою, майстру, яка володіє стародавніми енергетичними техніками і знаннями, пройшла навчання в Університеті "Єдності" в Індії, Діані Щербанській.

Олександра Волошина

Залиште свій коментар

Вибір редакції