Як зберегти форму грудей за допомогою фітнесу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вважають, що єдиний спосіб врятувати груди від старіння – це пластична операція. Але якщо додати фітнес до загальної гігієни, можна зберігати й підтримувати форму грудей багато років. Про це нам розповів менеджер тренажерного залу фітнес-центру "Акваріум" Олександр Дубів.

Краса грудей зумовлена генетично. Крім цього, груди складаються із залозистої тканини, а м'язи мають до її форми лише опосередкований стосунок. Тому, на жаль, за допомогою занять спортом або фітнесом ми можемо вплинути на форму грудей значно менше, ніж на форму сідниць. Ми не можемо радикально зменшити або збільшити об'єм грудей, але все ж ми можемо зробити дуже багато чого:

зменшити об'єм грудей за необхідності. Дійсно, збільшити об'єм грудей за допомогою занять спортом неможливо. Ми можемо лише зменшити об'єм, якщо тренування будуть дуже інтенсивними. Це відбувається за рахунок спалювання жиру і виведення зайвої рідини;

забезпечити так званий пуш-ап ефект. М'язи грудей, особливо у верхній частині, дійсно стосуються структури грудей. Вони можуть її трохи підняти. Крім цього, систематичні тренування покращують кровообіг у цій зоні. За допомогою помірних навантажень вдасться заповнити порожнечі, які знаходяться в верхній частині грудей. Це особливо актуально за сьогоднішньої тенденції до худолявості. Але за рахунок цього у струнких дівчат утворюються порожнечі у верхній частині грудей, які оголюють ребра і ключиці. Систематичні тренування трохи піднімають цю зону, збільшують об'єм цієї зони, а цей об'єм, своєю чергою, стосується грудей, які розташовані трохи нижче, притримуючи їх;

візуально збільшити груди за рахунок тренування м'язів спини. На перший погляд, гарна постава і треновані м'язи спини ніяк не пов'язані з красою грудей. Проте, висловлюючись простою мовою, хороший другий розмір за умови гарної постави може візуально мати вигляд більше за третій. І навпаки, досить великі груди за поганої постави мають не такий гарний вигляд, як могли б.

прибрати складки в місці, де рука з'єднана із тулубом. Ця складка не має прямого стосунку до фізіології грудей, але вона псує загальний вигляд вашого декольте, коли ви одягаєте відкриту сукню. За регулярних тренувань верхня частина грудей піднімається, піднімаються також м'язи плечей, за рахунок чого ця складка розтягується;

поліпшити загальний тонус в зоні грудей за рахунок поліпшення кровообігу. Систематичні вправи змушують добре працювати серцево-судинну систему, а хороші судини – це завжди хороший прилив крові і корисних елементів до клітин.

Рекомендуємо невеликий комплекс вправ для красивих грудей, які можна робити в будь-якому тренажерному залі.

Вправи для тренування спини:

Нахили з обтяженням, коли спину тримають рівною. Це так звана станова тяга з гантелями. Гантелі можуть бути неважкими. Під час виконанні цієї вправи основна частина м'язів на спині отримує хороше навантаження.

Тяга сидячи або зверху. Це рух, під час якого відбувається зусилля у напрямку до себе, тобто протилежно жиму.

Вправи для тренування м'язів грудей:

Жим від себе. Можна віджиматися від підлоги з прямими ногами або з колін, знижуючи навантаження. Це можуть бути також жими на тренажерах, де можна регулювати вагу, збільшуючи або зменшуючи її.

Зведення рук на тренажері "метелик".

Рух, що об'єднує жим і тягу, – пул-овер (Pull-Over). Рух виконують лежачи, прямими руками з невеликим обтяженням, за дугою з-поза голови. Під час виконання цього руху працюють і грудні м'язи, і поверхневі м'язи спини.

Не варто занадто навантажувати груди, бажано підтримувати їх за допомогою спортивної білизни. Додатково важливо сказати, що шкідливі звички завдають істотної шкоди красі жіночих грудей.

Корякіна Тетяна

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу менеджеру тренажерного залу фітнес-центру "Акваріум" Олександру Дубову aquarium.ua.

Фотогалерея Найсексуальніші зіркові декольте (12 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції