Чому маски для обличчя не діють: 5 помилок використання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Іноді проблема не в самому засобі, а в нашій неуважності.

Напередодні зими шкіра потребує особливо дбайливого і регулярного догляду. Тому восени, взимку та навесні робити маски для обличчя варто двічі-тричі на тиждень. Однак недостатньо просто нанести засіб на шкіру, трохи почекати і змити. Щоб маска показала результат і не стала марною витратою грошей, потрібно переконатися в тому, що ти все робиш правильно.

Ми зібрали п'ять найпоширеніших причин, через які рятівний б'юті-засіб може не впоратися з покладеним на нього завданням. Перевір, чи немає твоєї провини в тому, що маска не діє!

Ви не дотримуєтесь інструкції

Принцип дії маски здається нам очевидним, тому ми часто не звертаємо уваги на те, що виробник зазначає на упакуванні. Втім, є маски, які попередньо потрібно охолодити, а є ті, що потребують додаткової підготовки обличчя. Перш ніж використовувати засіб, ще раз уважно прочитай усі рекомендації.

Ви неправильно наносите маску

Головний секрет — маска повинна максимально повторювати обриси обличчя. Тому, до прикладу, тканинну маску важливо не просто прикласти, поєднавши прорізи з очима, а ретельно розправити і прибрати всі бульбашки повітря. Чим щільніше прилягатиме маска до шкіри, тим помітнішим буде ефект від її застосування.

Зверніть увагу! Часто тканинні маски містять захисну плівку. Вона запобігає злипанню косметичного засобу всередині упаковки, але повинна бути видалена перед використанням. Разом з прошарком з целофану підігнати маску під форму обличчя не вдасться.

Ви тримаєте маску занадто довго

Багато хто любить тримати маску годину-другу, щоб домогтися більш потужного результату. Насправді так ви ризикуєте лише погіршити ситуацію. У середньому маска повинна бути на обличчі від 5 до 15 хвилин (уточнюйте на упаковці!). По закінченню рекомендованого часу продукт починає швидко висихати і активно витягати при цьому вологу з шкіри. Не тільки ту, яку тільки що наситив, але і спустошувати природні запаси дерми. Добре подумайте, перш ніж лягати спати з маскою на обличчі.

Ви погано змиваєте маску

Як можна здогадатися з пункту вище, навіть незначні залишки косметичного засобу здатні зіграти з шкірою злий жарт. Крім зневоднення, погано змита маска закупорить пори і викличе роздратування або алергічну реакцію. Навіть якщо вам здається, що ви ретельно видалили засіб, перевірте лінію росту волосся, зону навколо носа і над бровами. Саме в цих зонах залишки засобу можуть непомітно накопичуватися.

Ви забуваєте про SPF

Так, в холодну пору захист від сонця так само обов'язковий. Але не такий високий — 10-15 одиниць достатньо. Після зняття з обличчя маски варто нанести захисний крем.

Ірина Лебедєва

Читайте також: Повернути шкірі молодість: які косметичні інгредієнти дійсно борються зі старінням

Залиште свій коментар

Вибір редакції