"Кути" Джолі і "губи диявола": популярні і епатажні тренди контурної пластики

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щороку в контурній пластиці з'являються нові методи б'ютифікації обличчя і способи використання філерів. В нашому матеріалі зібрані найпопулярніші, іноді навіть епатажні ін'єкційні процедури.

Контурна пластика – одна з найпопулярніших косметологічних процедур. Її головні особливості та переваги – мінімальна травматичність і швидкий результат. У максимально короткі терміни (від 30 хвилин до години) можна змінити форму і контур зон обличчя, які потребують корекції, та ще й без болю і наркозу.

"Кути" Джолі

Анджелина Джоли_3
Associated Press

Анджеліна Джолі для багатьох є ідеалом краси, тому в різний час жінки зверталися до пластичних хірургів з запитами на "губи, як у Джолі", "ніс, як у Джолі" і т. д. Зараз все більшу популярність набирає новий тренд – зміна кутів нижньої щелепи, "як у Джолі".

Для створення ідеальних ліній необов'язково вдаватися до хірургічного втручання – потрібні обсяги досягаються шляхом введення філерів на основі гіалуронової кислоти. Препарати вводяться в підборіддя і область кутів нижньої щелепи, додають їм відсутні об'єми, надають чіткість і візуально мають вигляд кістки.

Процедура безпечна, легко переноситься пацієнтками навіть без анестезії. Введення філерів проводиться через один прокол з кожного боку, тривалість ефекту зберігається до 18 місяців.

"Губи диявола"

Найнеоднозначніший і, мабуть, епатажний б'юті-тренд в ін'єкційній косметології. Простим збільшенням губ зараз вже нікого не здивуєш, тому "модниці" вирішили піти далі. Соцмережі заполонили фотографії "губ диявола", або "губ-восьминогів" і "губ-патисонів". З допомогою філерів змінюють зовнішній вигляд країв губ, надаючи їм гостру хвилясту форму.

губы дьявола
instagram.com/eva_cosmet/

Якщо подібне збільшення губ буде проводити лікар в спеціальних умовах, використовуючи якісні препарати гіалуронової кислоти, то воно буде так само безпечним, як і традиційне. Через деякий час (приблизно через 4-5 місяців) "губи-восьминоги" повернуться до колишньої форми. Залишається тільки знайти лікаря-косметолога, який погодиться на проведення подібної процедури, адже їхня думка про таке збільшення вельми категорична. Вони дотримуються чітких критеріїв: губи повинні бути пухкими в центрі і звужуватися до куточків.

Безопераційна ринопластика

Скоригувати незначні недоліки носа (асиметричну форму, западини, горбочок на спинці носа, підняти кінчик) можна, не вдаючись до хірургічного втручання. Препарати на основі гіалуронової кислоти вводяться через прокол на кінчику носа, процедура триває до півгодини, а її результат тримається до року.

Проте потрібно пам'ятати, що введений філер додає об'єму, але не "розчиняє" кістку або хрящ, тому нічого зменшити він не здатний. Отже, виправити горбочок не вийде – можна лише заповнити філерами западання (ямки) поруч з ним. Безопераційна ринопластика неефективна у разі сильної деформації носа і викривленні перегородки.

Безопераційна пластика підборіддя

Ця процедура дозволяє гармонізувати овал обличчя, скоригувати асиметрію, прибрати ямку на підборідді. Часто цю корекцію проводять разом із збільшенням губ і зміною кутів нижньої щелепи.

Радикально змінити форму підборіддя можна тільки шляхом хірургічного втручання і встановлення імплантів. Філери ж дозволяють змоделювати підборіддя, зробивши його контур виразнішим, окресленим і усунути порушення пропорцій. Красиво окреслене підборіддя візуально робить обличчя молодшим.

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу пластичному хірургу Іраклі Жгенті, irakli-md.com

Юлія Кудринська

Залиште свій коментар

Вибір редакції