Масаж обличчя пензлями: гладка шкіра та здорові нерви

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Якщо ви вирішили, що масаж обличчя пензлями – це суто косметична процедура, то ви помиляєтеся. Значення цієї процедури набагато більш глибоке і нетривіальне. Переконатися в цьому допомогла майстер пензлевого масажу, практичний психолог, психотерапевт, член Асоціації тілесно-орієнтованих психотерапевтів, керівник студії "Далі за текстом" Марія Храпачьова, www.write-now.kiev.ua.

Спочатку ми розмовляли. Марія пояснила, що перед масажем потрібно приблизно 20-25 хвилин для того, щоб майстер і клієнт налаштуватися один на одного, щоб підготувати клієнта до масажу. Потім Марія дістала з дерев'яного футляра пензлики. Їх було досить багато, різної величини і фактури, круглі і плоскі. Кожного виду - пара.

"Це далеко не всі мої пензлі, – поділилася Марія. – Спеціальних пензлів для масажу немає, тому користуємося художніми і візажними. Підходять навіть китайські каліграфічні. Зазвичай використовуються пензлі з натурального хутра. У кожного хутра свій характер, пружність, теплота, у всіх пензлів різна вага і різні можливості. Синтетичні пензлики теж хороші. Буває, у когось алергія на хутро. Зазвичай майстер використовує 7-8 пар різних пензликів".

Масаж пензлями виконується, коли клієнт лежить на спині, а майстер сидить у нього за головою. У деяких масажних або косметологічних кабінетах ця процедура можлива в положенні сидячи, але при цьому має бути дуже зручне крісло, тому що під час самого масажу тіло знаходиться в глибокій релаксації. Перш ніж розпочати масаж, Марія попросила мене розслабити обличчя, особливо нижню щелепу. Не починала, поки не переконалася, що обличчя досить розслаблене. Потім дуже повільно, синхронно стала водити по обличчю двома пензлями. Деякий час у мені боролися журналіст, якому потрібно всі свої відчуття проаналізувати і запам'ятати, і просто людина, яка отримує задоволення. Через кілька хвилин перемогла людина, і я повністю потрапила під владу пензлів.

Читайте також: НАСКІЛЬКИ ЕФЕКТИВНИЙ РУЧНИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ

Хоча "задоволення" – це не зовсім те слово, яким хочеться описати відчуття, що виникали. Це було щось, чого я ніколи раніше не відчувала. Спочатку в районі грудей, потім по всьому тілу "потекли" тонкі цівки, і я занурилася в стан абсолютного спокою і дуже глибокого розслаблення. "У вас дуже чутливе тіло, – сказала Марія вже після процедури. – Зазвичай люди відчувають тільки тепло в окремих частинах".

Массаж кисточками
Getty Images/Fotobank

Що дає масаж пензлями

Цей вид масажу інтегрує все, що знають косметологи, масажисти, біоенергетики та психологи. Тому вплив його можна окреслити з різних аспектів:

- Масаж продовжує молодість. Під час масажу організм сам знаходить потрібні ресурси і рівномірно розподіляє їх по всьому тілу.

- Сприяє корекції емоційного стану, емоційному відпочинку. Цей відпочинок не динамічний, як похід в лазню або на дискотеку, він дуже тихий і глибокий, протягом якого відбувається самовідновлення.

- Коректування життєвих планів і цілей, інтуїтивний підбір правильного рішення. Сприяє також глибокої концентрації перед важливим заходом.

- Збільшується тургор шкіри, капіляри приходять в тонус, вирівнюється кровопостачання, налагоджується гармонійна взаємодія між клітинами шкіри, зокрема і в глибоких шарах. До того ж багато хто відзначає, що після масажу їм подобається дивитися на себе в дзеркало, обличчя стає більш відкритим. Вбирання косметичних засобів після масажу збільшується, а негативний ефект "важкої артилерії", начебто ін'єкцій ботоксу, зменшується.

- Після повноцінного пензлевого сеансу у людини додаються сили, відкриваються нові ресурси. Багато людей через кілька годин після масажу відчувається прилив сили, і це відчуття може тривати до декількох днів.

- Нарешті, за допомогою пензлевого масажу людина може втамувати свій тактильний голод.

Як впливають пензлики

Людина під час масажу дуже глибоко занурена у себе, вона перебуває наодинці з собою. До того ж є ще одна людина, яка працює з максимальною увагою, прийняттям,без оцінювання. У клієнта в такому режимі з'являється можливість всередині себе зняти всі бар'єри і по-чесному розглянути свої проблеми.

Майстер торкається пензликами обличчя у визначеному темпі, визначеній послідовності, добре знаючи всі рухи (а рухи складні, за певними лініями, із застосуванням спеціального алгоритму), все відбувається синхронно і симетрично. Під час масажу у всіх системах мозку, які відповідають за тіло, емоції та інтелект, в лівій і в правій півкулі одночасно проходять імпульси. До того ж всі три сфери перебувають у стані балансу.

Читайте також: МАСАЖ ЗМІЯМИ: МЕТА, ЕФЕКТ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ

На обличчі є проекції всіх органів, енергетичні лінії і канали. Крім цього, на обличчі "надрукована" вся наша емоційна біографія. Все, що ми коли-небудь переживали тілом і почуттями, відображено на обличчі. Таким чином, у кожної людини формується індивідуальна карта. За допомогою пензлів можна в комфортному режимі завершити якісь незавершені, невідпрацьовані, неприємні життєві ситуації.

Позитивний вплив масажу я відчула того ж дня. Довгий час я обмірковувала одну дилему і ніяк не могла дійти до вирішення. Рішення прийшло саме, як раптове "осяяння". До того ж я протягом двох днів відчувала приплив сили і повну безтурботність.

Для масажу потрібно 2 години, якщо це перший раз, і близько 1,5 годин - наступного. Безпосередньо масаж охоплює 50 хвилин. Решта часу витрачається на підготовку до процедури і виходу з стану повної релаксації. Для кращого ефекту рекомендується пройти курс з 5-8 процедур 2 рази на тиждень. Далі досить ходити на масаж 1 раз на тиждень.

Протипоказання для масажу пензлями

Вірусні та інфекційні захворювання у гострому періоді, період відновлення після недавньої операції. Теж стосується емоційного стану: в стані глибокої депресії або сильного стресу на цей масаж йти не варто.

Медичні рекомендації уникати будь-якого трансу.

Крім цього, існують ще обмеження:

не варто йти на процедуру в стані "зміненої свідомості" (під дією алкоголю або наркотиків);

людина з проблемною шкірою буде відчувати дискомфорт від масажу;

лише добре підготовлені майстри, з великим досвідом роботи можуть працювати з вагітними жінками.

Хто робить масаж пензлями

Найчастіше пензлевий масаж опановують косметологи, візажисти, масажисти, тілесно орієнтовані психотерапевти. Трапляються серед масажистів пензлями біоенергетики, йоги, люди з досвідом медитацій. Навчитися робити масаж пензлями може будь-яка людина, здатна витримувати повільний темп і яка має можливість 1,5-2 години уваги присвятити одній людині або просто бажає навчитися цього.

Корякіна Тетяна

Залиште свій коментар

Вибір редакції