Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Масаж обличчя равликами

Якщо вдасться перебороти свою гидливість, на вас очікує сюрприз: масаж равликами – це дуже приємна процедура. Джонні, Вінкс і Кусюнчик-Турбо, гігантські ахатинські равлики, продемонстрували мені свої дивовижні здібності. А лікар-косметолог Студії краси Beauty4you Юлія Тома розповіла все про своїх улюбленців, а також про саму процедуру масажу.

Батьківщина гігантських ахатинських равликів – Африка. У природному середовищі вони виростають до 20-30 см, в умовах неволі – до 10-15 см, але для равлика це й так доволі великий розмір. У літературі описано, що вони мало не всеїдні. Але, за словами Юлії, її улюбленці найбільше люблять огірки. Для того щоб равлики добре розвивалися, їм потрібен кальцій, тому вони повинні їсти шкаралупу яйця, але є замінник – панцир каракатиці, який вони теж дуже люблять і швидко з'їдають. Взагалі, равликів краще добре годувати і тримати в комфортній температурі, інакше вони засинають і відмовляються повзати, що зводить сенс масажу нанівець. Секрет равликів використовується в косметології. А сама екзотична процедура масажу равликами дуже поширена в Японії.

Мета масажу

Мета масажу равликами не така, як у звичайного масажу, він не опрацьовує м'язи. Річ у тім, що в секреті равликів містяться дуже корисні для шкіри людини компоненти, наприклад, природні колаген і еластин. Повзаючи тілом людини, равлики залишають на шкірі свій слиз, а разом з ним – корисні компоненти, за допомогою яких шкіра отримує зволоження. Крім цього, секрет чинить протизапальну дію, дуже сприятливо впливає на проблемну шкіру. Це природні речовини, тому така процедура гіпоалергенна. Єдиним протипоказанням до процедури може бути лише страх равликів. Масаж равликами – це до того ж дуже приємно. Повзаючи, равлики роблять своїм тілом хвилеподібні рухи, які впливають на чутливі рецептори шкіри обличчя.

Ефект від масажу помітний вже на наступний день. Роблять також масаж рук. Можливий і масаж равликами для всього тіла, але равлики, які використовуються в цій процедурі, повинні бути вже дорослими і доволі великими.

Як все відбувається

Спочатку потрібно очистити обличчя, щоб равлики повзали чистою шкірою. Потім майстер садить на обличчя равликів – одного на лоб, двох на вилиці, і вони починають досліджувати простір. "Вони вас раніше не бачили, і шукають, що у вас є хорошого", – пояснює Юлія Тома. Коли равликам набридає вас досліджувати, вони починають прямувати до очей і рота, тому що люблять вологу. Для цього й потрібен майстер-косметолог, який стежить за переміщеннями равликів і направляє їх потрібною траєкторією, щоб вони не робили зайвих рухів, які можуть не сподобатися клієнту. Іноді вони починають засинати, тоді їх доводиться будити, змочуючи шкіру водою. Ось чому процедуру важко виконати самостійно, без допомоги фахівця.

Масаж триває 30 хвилин, після чого секрет потрібно змити, а на шкіру нанести крем без жодних додаткових речовин, щоб не перебити ефект від равликів. Процедура проводиться курсом від 5 до 10 процедур.
 

Джонні, Кусюнчик та Вінкс народилися в неволі. Просто з Африки равликів купувати небезпечно, оскільки вони можуть бути носіями якихось захворювань. У кожного з улюбленців Юлії навіть є свій характер. Спочатку вони були полохливі, а поступово припинили боятися людини і ховатися в панцир, коли їх чіпають. Тепер вони завжди готові принести користь і задоволення від процедури й від спілкування.

Дякуємо косметологу Студії краси Beauty4you Юлії Томі  за допомогу в підготовці матеріалу.

Тетяна Корякіна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції