Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Що таке колаген, та чому він такий важливий для шкіри обличчя

Втрата природного колагену стає причиною появи зморшок та в'ялості шкіри. Але це не єдина функція білка в організмі. Чим корисний колаген, та як повернути шкірі "дитячу" пружність, спільно з компанією Avon ми розповімо в цій статті.

Для чого потрібен колаген

Колаген – "каркас" організму. Він є в усіх сполучних тканинах. Білок міститься у зв'язках, фасціях, хрящах і, звичайно, шкірі. Шкірний покрив складається з колагену на 80%. Цей компонент дозволяє усім сполучним тканинам зберігати пружність та залишатися у "робочому" стані.

Функції колагену:

  • Захист м'язів від механічних пошкоджень (розтягнення, розриви)
  • Регенерація клітин
  • Надання еластичності сполучним тканинам внутрішніх органів
  • Гальмування ракових утворень у шкірі

Типи колагену, та чим небезпечна його втрата

Після 25-30 років в організмі процес руйнування колагену переважає над процесом його утворення. Судини стоншуються, шкіра втрачає пружність, з'являються зморшки, а потім і обвисання. В організмі людини присутній колаген двадцяти восьми типів. Однак на пружність шкіри обличчя максимально впливають два типи:

  • I тип міститься у м'яких тканинах, кістковій тканині, епідермісі, стінках артерій.
  • III тип міститься в дермі плода, стінках великих кровоносних судин. Максимальна концентрація речовини спостерігається у шкірі немовлят, тому його називають "дитячим».

У складі всіх існуючих засобів догляду є лише колаген першого типу. Ефект від нього поверхневий та нестійкий, хоча візуально шкіра виглядає доглянутою. Бракує саме тієї основи з "дитячого"колагену третього типу.

колаген_реклама

Як активізувати вироблення колагену

Організм людини може відтворити білок колагену самостійно з певних "будівельних матеріалів», і для цього йому потрібні амінокислоти. Деякі з них в малій кількості надходять ззовні з продуктами харчування, наприклад, м'ясом індички, твердими сирами, креветками. 

Крім того, потрібно вживати продукти, багаті на залізо, а також вітаміни А, С, D, Е. Найдієвішими джерелами амінокислот, що входять до складу колагену, є косметичні засоби.

Протинол – перша у світі амінокислота, що активує два типи колагену – перший і третій. Новий компонент став основою для створення засобу для догляду за шкірою Avon Protinol. Продукт розроблено по *запатентованій технології компанії.

Структура і щільність епідермісу відновлюються на клітинному рівні. "Шкіра стає гладкою, зморшки розгладжуються зсередини», – зазначає експерт компанії Avon, лікар дерматолог-косметолог Тетяна Чернишова. Рівних за ефективністю аналогів у світі немає. За словами **86% жінок, котрі брали участь у тестуванні сироватки "Інновація», шкіра обличчя дійсно стала пружнішою та свіжішою.

Сироватка Avon Protinol: інноваційний косметичний засіб з колагеном

Продукт випускається в ампулах по 1,3 мл: сім штук на сім днів. Ампули полімерні, не зі скла, їх безпечно й легко відкривати. Щодня після демакіяжу й очищення протягом тижня потрібно наносити вміст ампул на шкіру обличчя, область шиї та декольте.

Як відзначають жінки, котрі вже його використовували, засобу дійсно вистачає, щоб нанести на зазначені ділянки тіла. Після втирання у шкіру потрібно використовувати денний або нічний крем. Для поліпшення ефекту рекомендується використовувати продукти серії Anew від Avon.
Через тиждень спостерігається помітне поліпшення стану шкіри: ***сім днів курсу сироватки відновлюють колаген, втрачений за сім років. Засіб підходить для будь-якого типу шкіри й м'яко впливає на неї. Для формування стійкого ефекту процедуру слід проводити раз на місяць. Станьте першою, хто оцінить ампули молодості від Avon. Продукт у продажу від 27 березня на сайті https://my.avon.ua/.


*Технологія ANEW запатентована у 18 країнах світу: Аргентині, Бразилії, Мексиці, Китаї, Гонконзі, Японії, Тайвані, Бельгії, Швейцарії, Німеччині, Іспанії, Франції, Великобританії, Італії, Нідерландах, Польщі, Швеції та Туреччині.

** На підставі тих, хто висловив свою думку в дослідженні №19-070 за участі 119 жінок.

*** На підставі досліджень In Vitro, даних наукової літератури та інгредієнтного складу.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції