Які процедури для обличчя підходять вагітним і жінкам, що годують

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чим відрізняється догляд за шкірою обличчя вагітних і жінок, що годують, нам розповіла наш консультант, косметолог "Студії молодості" Олександра Чернявська, www.studiamolodosti.com.ua.

Вагітним

У догляді за обличчям важливо враховувати те, що під час вагітності відбувається гормональна перебудова всього організму. Вагітні можуть бути більш чутливими до препаратів, у них можуть спостерігатися алергічні реакції. Також під час вагітності важливо враховувати емоційний фон: вагітні стають більш чутливими емоційно. Є сприятливі і несприятливі процедури для жінки в період вагітності. І деколи особистий косметолог виявляється першою людиною, що дізнається про вагітність, адже важливо обговорити цей факт з косметологом для підбору процедур.

Сприятливі процедури під час вагітності

Масаж обличчя. Це найулюбленіша процедура для всіх вагітних. Як говорять лікарі, коли добре мамі, тоді добре і дитині. При масажі поліпшується лімфодренаж, відбувається виведення зайвої рідини і зняття набряклості з обличчя, що для вагітних дуже важливо. До того ж це дуже приємна процедура. Всі вагітні клієнтки відзначають, що дитина в животі дуже добре поводиться під час масажу. Цю процедуру можна відвідувати аж до самих пологів, протипоказань немає.

Маски. Вагітним показані різні види масок для обличчя. Важливо, щоб всі компоненти масок були натуральними і не було алергічних реакцій на ці компоненти. Це обов'язково обговорюється з косметологом. Важливо також, наскільки приємний запах маски для вагітної, враховуючи можливий токсикоз. Помічено, що водоростеві маски більше подобаються тим жінкам, які виношують хлопчиків, а для майбутніх мам, у яких дівчатка, запах таких масок може бути неприйнятним.

Поверхнево-серединні пілінги, фітопілінги. Ці пілінги гарні тим, що в їхній склад входять трави, тому вони не токсичні і не шкодять організму.

Не рекомендуються

Апаратні методики. Випромінювання апаратів впливають на плід, тому процедури, пов'язані з електропровідністю, не рекомендуються. А враховуючи те, що вагітним і так час від часу доводиться проходити УЗД, виходить подвійне навантаження. З апаратних процедур можна робити тільки ультразвукове чищення, але нечасто, оскільки це неприємна процедура, а вагітним жінкам важливо, щоб їм було максимально комфортно. Така процедура, як дарсонваль, теж не рекомендується вагітним. Це електропроцедура, яку проводять після чищення для поліпшення загоєння.

Пілінги з токсичними речовинами, наприклад, ретиноєві пілінги. Від них треба відмовитися.

Контурну пластику також під час вагітності краще виключити. Сам препарат гіалуронової кислоти нешкідливий, але, оскільки для вагітних жінок характерна набряклість, після пологів, коли набряклість зникне, можуть бути видні спотворення на обличчі. Крім цього, ін'єкції – болісна процедура.

Під час вагітності також важливо відмовитися від всіх лазерів і радіочастот.

Жінкам, що годують

Для жінок у період годування набагато менше обмежень процедурах. Відмовляють тільки у процедурах, пов'язаних з лазерами і радіочастотами, а також небажаними є ретиноєві пілінги. Процедури підбираються індивідуально з косметологом. Мамам, що годують, як і вагітним, рекомендуються масажі обличчя. Також можна розпочинати ультразвукові чищення, якщо не проблемна шкіра.

Мама віддає дитині власні вітаміни і мікроелементи, тому годувальниці можна вітамінізувати шкіру за допомогою гальваніки (електропровідність ампульних вітамінів і сироваток). Якщо вагітним жінкам відмовляють у контурній пластиці, то в період годуванння вже можна проходити цю процедуру. Також рекомендується безін'єкційна (киснева) біоревіталізація, тобто апаратна процедура введення гіалуронової кислоти в дермальний шар шкіри.

Тетяна Корякіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції