Корейська косметика: свіжі тенденції та нові продукти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В наш час Південна Корея має величезний вплив на світовий ринок косметики. Вона задає нові напрямки розвитку, формує тенденції. Для багатьох б'юті-експертів в останні роки регулярне відвідування Південної Кореї стало необхідністю: косметичні новинки там виходять зі швидкістю звуку, і не знати про них сьогодні – професійний провал.

Американські фахівці, що мають власні косметичні магазини (зразок Charlotte Cho, Sarah Lee, Christine Chang), стежать за тим, що випускають корейські виробники і як нові екзотичні продукти приймаються і приживаються за межами країни. На підставі своїх спостережень, на прохання Bustle Digital Group, вони сформулювали актуальні K-Beauty тенденції.

Що нам слід очікувати в найближчому майбутньому

Виробники найбільших ресурсів будуть вкладати в розробку захисних функцій своєї продукції. І йдеться не стільки про різноманітність і силу сонячних фільтрів, скільки про здібності косметичних засобів мінімізувати для шкіри наслідки поганої екології. Тобто незабаром обов'язковою вимогою до косметичного продукту буде захист від агресивного впливу навколишнього середовища. Креми, концентрати, емульсії і т. д. повинні вміти відновлювати епідермальний бар'єр, зберігаючи таким чином здоров'я нашої шкіри.

Виробники прагнутимуть створювати поліфункціональні гібриди. Тобто тенденція, яка, власне, і народилася в Південній Кореї – поєднувати декоративні та доглядові продукти 2 або 3 в одному (BB-крем, кушони і т. д.) – продовжує стрімко розвиватися. І тепер, щоб відповідати вимогам часу, "просунуті" крем, тонік або концентрат матимуть не тільки живити, зволожувати шкіру, але і захищати її, вирівнювати тон і текстуру.

Профілактична і лікувальна косметика на основі натуральних інгредієнтів поступово стає найперспективнішим напрямом ринку: здорова шкіра – це новий макіяж. Виробники будуть зосереджувати свої зусилля на тому, щоб кожен продукт мав яскраво виражений, очевидний ефект.

Менш глобальні, точніше, навіть локальні, тенденції знавці бачать так:

Популярність листкових масок – хіта корейської косметики – буде набирати обертів.

Косметика для "світіння" шкіри залишиться затребуваною на місцевому ринку: зволожувальні засоби будуть множитися, як гриби після дощу, але і продукти, що містять різноманітні блискучі елементи (аж до частинок перлів), не підуть зовсім з ужитку.

Нове віяння в корейськоій косметиці – компактна упаковка – отримає визнання не тільки вдома. Зараз все більше мініатюрних помад, спреїв, стіків і кушонів з'являється на місцевому ринку. Для нас портативність доглядових і косметичних азіатських засобів зручна, і тому буде срийнята схвально: завжди можна буде спробувати свіжі новинки і не збанкрутитися, а після завжди мати напохваті те, що сподобалося найбільше.

Лана Н.

Залиште свій коментар

Вибір редакції