Що таке хайлайтер і як ним користуватися?

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вчимося правильно наносити модний косметичний засіб.

Якщо навіть після 8-годинного сну вам не вдається мати на селфі такий самий свіжий вигляд, як популярні beauty-блогери, можливо, ви щось робите не так. Наприклад, не використовуєте хайлайтер. Адже саме в цьому компактному косметичному засобі серед перламутрових блискіток захований секрет сяйливий блиск шкіри. Навіть якщо сну було катастрофічно мало, а оздоровчий відпочинок біля моря знову переноситься на наступний рік. Розбираємося, що таке хайлайтер і як з ним подружитися!

Історична довідка

Відвойовувати місця на полицях магазинів хайлайтер почав відносно недавно — у 2012 році завдяки Кім Кардашян. Проте, американська прихильниця контурування особи, лише ввела в моду використання косметичного засобу в повсякденному житті.

Насправді прийоми світлотіньової корекції відомі ще від часів єлизаветинської Англії: щоб зробити особу більш виразною, театральні актори використовували крейду і сажу. У XIX столітті, з появою електричного освітлення, виявилося, що за світла ламп таке контурування має досить страхітливий вигляд. Тому більш натуральний аналог почали виготовляти на основі тваринного жиру. На щастя, сьогодні ефект сяйва досягається за рахунок мерехтливих пігментів.

Що таке хайлайтер?

Хайлайтер — це косметичний засіб, який відбиває промені світла, створюючи ілюзію шкіри, що підсвічується зсередини. У перекладі з англійської «highlight» означає «виділяти, висувати на перший план».

Як діє хайлайтер?

Хайлайтер не приховує недоліки, але допомагає перенести акценти на ті частини обличчя, які потрібно підкреслити.

Напевно вам доводилося помічати, що під шаром тонального крему і пудри обличчя має неприродний і навіть «плаский» вигляд. Так відбувається, тому що матувальний засіб, вирівнюючи колір, одночасно краде рельєф. Природні вигини — надбрівні дуги, вилиці, спинка носа, підборіддя — ніби втрачають обсяг. Не дати особі, нехай і з ідеальним відтінком, перетворитися на неживу маску — завдання освітлення.

Beauty-помічник допомагає позначити частини обличчя, які виступають, і повертає шкірі привабливий блиск, загублений під шаром матувальної косметики. До речі, здорове сяйво вкрай важливо для зрілої шкіри, адже з роками вона тьмяніє і гірше відображає світло.

Як вибрати хайлайтер?

Насамперед, хайлайтери відрізняються за своєю текстурою. Бувають:

  • компактні;
  • розсипчасті;
  • рідкі (кремові).

Саме останній варіант вважається найбільш універсальним і добре підходить на кожен день. За його допомогою можна створити дуже делікатне, природне сяйво, яке змусить колег повірити, що всі вихідні ви, як мінімум, не вилазили з спа-салону. Рідкий хайлайтер зручно наносити просто пальцями.

Компактні і розсипчасті хайлайтеры більше підійдуть для вечірнього виходу, коли потрібно не підсвітити окремі ділянки, а надати блиск всьому обличчю. Його наносять пухнастим пензлем тонким шаром поверх пудри.

Як правильно наносити хайлайтер?

Ви здивуєтеся, як багато ділянок на обличчі потребують додаткового сяйва.

  1. Очі. Якщо нанести хайлайтер на внутрішні куточки, погляд буде більш розкритим, а очі стануть візуально більшими.
  2. Вилиці. За допомогою освітлення можна підкреслити вилиці, розподіливши по краплі засіб на точки, які виступають.
  3. Лоб. Нанесіть невелику кількість між брів, щоб обличчя мало свіжий вигляд.
  4. Ніс. Секрет витонченого носа — тонка смужка освітлення від перенісся до кінчика (сам кінчик чіпати не потрібно).
  5. Зона навколо брів. Блискучий сухий хайлайтер під бровою стане завершальним штрихом святкового макіяжу.
  6. Губи. Будуть мати об'ємний і спокусливий вигляд, якщо додати трохи освітлення на ямку над верхньою губою.

Ірина Лебедєва

Читайте також: Косметика з 3D-принтера: як роздрукувати тіні і помаду

Залиште свій коментар

Вибір редакції