Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Весняно-літня свіжість від Gucci: вишуканий аромат Flora

Весняно-літня свіжість від Gucci: вишуканий аромат Flora

У теплу пору року, коли сонце заходить за горизонт пізніше, а гріє більше, хочеться подовше зберігати відчуття свіжості і легкості.  

Серед безлічі ароматів Gucci є один, який за короткий час став уособленням свіжості і молодості, легкості й жіночності. Це аромат Gucci Flora.

Історія створення Gucci Flora: натхненні княгинею Монако

Любов'ю до квітів пронизана вся діяльність модного бренду Gucci. У 1966 році на замовлення компанії відомий ілюстратор Вітторіо Аккорнеро створює дизайн хустки спеціально для княгині Монако Грейс Келлі. Це був той самий знаменитий квітковий візерунок Flora, який пізніше став візитною карткою модного будинку.  

Пізніше саме цей візерунок стане натхненням для створення однойменного парфуму. Обличчям якого стала внучка Грейс - принцеса Шарлотта Казірагі. 

Над створенням композиції аромату працював не один "ніс", а ціла компанія - Firmenich. Їм вдалося створити справжній бестселер, який за тиждень з моменту виходу полонив тисячі дівчат. Після приголомшливого успіху Flora в Gucci вийшов цілий ряд фланкерів, іншими словами, "варіацій на тему". 

Але чим полонив початковий аромат Flora? Відповідь в його формулі. 

Солодкий мандарин і ніжна півонія

Піраміда аромату розкривається нотами білої пишної півонії, солодкого мандарина і освіжаючих цитрусових. Потім до звучання приєднуються ноти вишуканої троянди і таємничого східного османтусу. 

Завершують композицію ноти сандалу, пачулі і рожевого перцю. Саме ці ноти через кілька годин залишаться на волоссі і одязі, коли перестануть звучати перші акорди.  

Аромат не залишає після себе надто солодкий шлейф, замість цього в ньому міститься тонка, тривала стійкість. 

Gucci Flora реклама_1

Саме таке незвичне звучання так сподобалося багатьом і стало асоціюватися з весною і літом. Соліруюча партія тут у яскравої весняної квітки - півонії, - яку відтіняють соковиті, освіжаючі цитруси. Зафіксовані у флаконі компоненти навіюють думки про бурхливу весну і радісне літо, веселощі, бешкетництво і хороший настрій. 

Gucci Flora все ще так само пізнаваний, як і в перший час після випуску. Яскравий квітковий букет, освіжаючі цитрусові і пряні нотки східних тропічних рослин.  

Аромат парфуму не тисне і не нав'язує себе. Він обережними штрихами підкреслює характер і настрій своєї господині. Як і квітковий візерунок, який надихнув парфумерів на створення парфуму, аромат такий же легкий, текучий і ніжний.

Залиште свій коментар

Вибір редакції