Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
5 найпопулярніших пластичних операцій

Незважаючи на кризу, кількість пацієнтів у пластичних хірургів не зменшується. Які ж операції найчастіше замовляють українці сьогодні? З якими естетичними недоліками не бажають миритися жінки і чоловіки? Про це ми запитали фахівця пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, прикладної естетики, дійсного члена товариства пластичних хірургів ТПРЕХ (Росія) і ВАПРЕХ (Україна) Олександра Бородька.

Жіночий хіт-парад пластичних операцій

Підтяжки обличчя. На почесному першому місці в нашому хіт-параді опинився фейсліфтинг – кругова підтяжка обличчя, яку замовляють здебільшого зрілі жінки (починаючи з 35 років і вище). Середня вартість операції коливається від 2000 до 5000 доларів.

Пластика повік. На другому місці вже не перший рік перебуває блефаропластика – операція з підтяжки і видалення жирових гриж повіки. Ця операція здатна позбавити від нависання верхньої повіки, а тому популярна серед жінок, старших від 40 років. Приблизна вартість операції – від 600 до 2000 доларів.

Пластика носа. Почесне третє місце посідає ринопластика – операція, спрямована на зміну форми або розмірів носа. Вікова група найрізноманітніша – від 18 років і старше. Вартість операції коливається від 1500 тисяч доларів до 2500.

Пластика грудей. Маммопластика – підтяжка і збільшення грудей – перебуває на четвертому місці за популярністю в нашому хіт-параді. Вікова категорія жінок, стурбованих станом своїх молочних залоз, найрізноманітніша – від 18 до 60 років. Приблизна вартість операції – від 3000 доларів (підтяжка) до 5000-7000 доларів (збільшення і підтяжка грудей).

Пластика тіла. На п'ятому місці опинилася ліпосакція – операція з видалення скупчення жирової тканини в проблемних зонах (ділянці живота, стегон, сідниць). Вік пацієнток, які замовляють таку операцію, – від 18 до 50 років. Вартість операції залежить від кількості зон і обсягів роботи, в середньому вона коливається від 800 до 5000 доларів.

П5 пластических операций
Getty Images/Fotobank

Світові тенденції

Європа. А чим займаються європейські пластичні хірурги, які завдання ставлять перед ними мешканки Старого Світу? За спостереженням вітчизняних фахівців, настрої і бажання європейок схожі з нашими. Тобто їх також передусім хвилює стан обличчя, потім груди і насамкінець тіло. Єдина відмінність європейок від українок полягає в тому, що, намагаючись подовжити свою молодість і підвищити привабливість, вони обирають менш агресивні хірургічні втручання, віддаючи перевагу малотравматичним видам моделювання обличчя, наприклад, ін'єкційним, а також всіляким пілінгам і контурній пластиці.

Америка. А ось американським майстрам скальпеля взагалі ніколи нудьгувати, оскільки американки – пристрасні шанувальниці пластичної хірургії. Вони не люблять довго і наполегливо працювати над собою, їх приваблює миттєвий ефект перетворення з гусені на метелика. Саме тому американки абсолютно не бояться агресивних методів хірургії. Вони легко погоджуються на накісткові та піднадкісткові підтяжки, не бояться широкомасштабних (з великими розрізами) моделювань грудей. Не лякає їх і велика ліпосакція. Такі ж настрої панують і серед уродженок Латинської Америки. З однією лише відмінністю – тутешні жінки абсолютно не піклуються про стан свого обличчя. Значно більше жінок Півдня хвилює стан їх тіла. Заради нього вони готові на будь-які жертви, починаючи від абдомінопластики, ліпосакції і закінчуючи маммопластикою. Ось чому в країнах Латинської Америки часто можна зустріти жінок зі зморшкуватим обличчям і ідеальним тілом.

Ірина Чорна

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції