Навіщо чоловіки ходять до пластичних хірургів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Якщо сучасні жінки прагнуть керувати і вирішувати, відбираючи цю прерогативу у чоловіків, то представники сильної статі все активніше освоюють естетичну медицину, заявляючи свої права на споконвічну жіночу територію – пластичну хірургію. Які ж операції цікавлять сьогодні чоловіків найбільше, і хто готовий лягти під ніж хірурга? Про це ми запитали фахівця пластичної, реконструктивної, естетичної хірургії та прикладної естетики, чинного члена товариства пластичних хірургів ВАПРЕХ Олександра Бородька.

О часи, о звичаї!

Ще років тридцять тому образ представника сильної статі асоціювався лише з міцним хлопцем, кучерявим, чубатим, з обвітреним всіма вітрами обличчям і недоглянутими руками. Такий собі роботяга, який і слово «перукарня» вивчив не з першого разу. Вже набагато пізніше, в навіжені вісімдесяті, чоловіки почали цікавитися своєю зовнішністю, користуватися декоративною косметикою і стежити за своїм тілом у фітнес-клубах. У шалені дев'яності, паралельно з бурхливим розвитком ЛГБТ-культури, представники сильної статі починають активно займатися шопінгом, з'являються на модних показах і називають себе метросексуалами (чоловіки, активно користуються всіма досягненнями б'юті-індустрії). Тоді нам здавалося, що далі йти вже нікуди, але омолоджувальних процедур в салонах краси чоловікам виявилося недостатньо, і тоді вони зазіхнули на найсвятіше – естетичну хірургію. Що ж спонукає сильну стать звернутися до пластичних хірургів?

Чоловічий хіт-парад пластичних операцій

Пластика повік (блефаропластика). Очі – це дзеркало душі, засвоїли наші чоловіки зі шкільної лави. Але про яку душу може йти мова, якщо «дзеркало» оточене мішками, жировими грижами або складками шкіри,що нависають? Загалом, намагаючись виправити наслідки неправильного способу життя, сучасні чоловіки йдуть до пластичних хірургів, які легким рухом скальпеля виправляють ситуацію, повертаючи очам молодість. Найчастіше на блефаропластику наважуються публічні люди (актори, політики, рідше - бізнесмени), до того ж різного віку – від 35 і старші. Середня вартість операції від 1000 до 2000 доларів.

Пластика вух (отопластика). Якщо блефаропластику замовляють переважно ті, хто постійно на публіці, то отопластика звцікавлює всіх категорії чоловіків, оскільки капловухість може серйозно травмувати психіку, незалежно від соціального становища. Саме тому на цю не надто дорогу операцію, вартість якої коливається від 600 до 800 доларів, наважуються і підлітки, і дорослі чоловіки, що втомились від образливих прізвиськ.

Пластика грудей. Поки жінки мріють про збільшення грудей, чоловіки марять їхнім зменшенням. Не всі, звичайно, а тільки ті, у яких розвинулася так звана гінекомастія (випадки, коли в області молочних залоз чоловіків відвисає жир і чоловічі груди починає нагадувати жіночі, але маленького розміру). Найчастіше гінекомастія розвивається внаслідок застосування гормональних препаратів, стероїдів, на тлі ожиріння або порушень ендокринної системи. Корекція гінекомастії полягає у видаленні зайвого жиру, підтяжці тканин молочної залози із збереженням ареоли і соска. Вартість такої операції коливається в межах 3-5 тисяч доларів.

Пластика живота. На четвертому місці нашого хіт-параду виявилася абдомінопластика – операція з усунення "пивного" животика, який не дуже популярний серед публічних людей у віці за 40. "А як же спортзал?" – запитаєте ви. Який спортзал, якщо можна швидко і без особливих зусиль позбутися не тільки зайвого жиру, але і отримати живіт з тими омріяними «кубиками», які так подобаються жінкам! Вартість абдомінопластики для чоловіків коливається від 3000 до 4000 доларів.

Боротьба з ожирінням (ліпосакція тіла, підборіддя). Якщо вже чоловіки наважуються на пластику живота, то що дивного в тому, що деякі з них хочуть мати більш стрункий вигляд. Особливо якщо робота малорухлива, пересуватися містом доводиться автомобілем, а на тренажерний зал немає ні бажання, ні часу... Найбільш поширений варіант корекції фігури – ліпосакція - відкачування надлишку жиру з проблемних зон (стегон, попереку, підборіддя, живота). Втім, ліпосакція зазвичай не проводиться як самостійна операція, найчастіше її поєднують з підтягуванням шкіри, яка зазвичай відвисає після видалення надлишків жиру. Ціни на цю операцію коливаються від 600 до 1500 доларів за одну частину тіла.

Ірина Чорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції