Як вибрати силіконові груди

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як вибрати силіконові груди

Фото: Credits

Тема збільшення грудей і зміни їхньої форми хвилює практично кожну жінку. Навіть коли жінка вже зважилася на цей крок, її можуть продовжувати мучити сумніви в іншому питанні: як вибрати імпланти?

Сьогодні в світі існує безліч виробників: китайські, американські, французькі, російські та інші. При цьому всі імплантати різні: відрізняються текстурою, формою, різним складом гелю-наповнювача. Приміром, імпланти круглої форми дуже щільні. Вони зазвичай потрібні гладким жінкам, у яких багато жиру. У худих інша проблема – видно контур. У одних виробників груди в прямому сенсі "стоять" як кулька, і коли жінка ходить, і коли лежить на спині. Інші виробники розповідають, що винайшли спеціальний гель, що наповнює силікон, який поводиться в тілі як природні груди: жінка лягає, він розтікається і сповзає, а не стоїть, як кулька.

На дотик імпланти бувають жорсткі і гладкі, і у кожного виду свої особливості, зрозумілі лише фахівцям. Навіть в одного виробника можуть бути різні покоління імплантів і різний склад гелю всередині них. Плюс різні розміри.

Зараз практично всі імплантати мають свій індикаційний код, зазначений в документах. Буває так, що у жінки щось сталося, вона хоче поміняти імплант, її запитують, який виробник, якого розміру груди, а вона не знає, тому що документи були спочатку, але втрачені. І щоб код дізнатися, хірург має розрізати людину, витягнути імплант і подивитися номер. Американські виробники останнім часом пропонують штучні груди з чипом, де вказано розмір, дату установки й індикаційний код виробу. Чіп не металевий, тому не пищить, коли ви проходите через металошукач. Його можна відсканувати спеціальним сканером, просто приклавши до грудей. На чипі 15 цифр – це індикаційний код, пробитий на імпланті. Заходиш на сайт виробника, забиваєш код і дивишся на нього інформацію, ім'я-прізвище пацієнтки, прізвище лікаря, який проводив операцію. Це означає, що буде легше підібрати такий імплант і розмір правильно. Крім того, цей самий виробник сьогодні веде розробки чипа, який буде показувати також температуру тіла.

Коментар експерта. Василь Храпач, доктор медичних наук, професор кафедри хірургії №4 НМУ ім. А. А. Богомольця, президент Клубу пластичних хірургів:

– Це все силіконові протези. Більшість з них номерні, тому приблизно можна зрозуміти, де вони були поставлені. Гарантія зазвичай на них 10 років, але, взагалі, у них довічна гарантія розраховуючи на те, що людина помре раніше. Мої найперші стоять вже 23 роки. Називалися американськими, були зроблені в Бразилії, привіз з Італії, а поставив у Києві.

Фото: Credits

Власним жиром сьогодні здебільшого роблять корекцію грудей. Як первинне збільшення – це просто піар-компанія. Про це говорять, тому що протез не треба купувати, а вартість операції така ж. Тому у нас таких операцій мало. Переважно в Японії таким чином збільшують груди. Там жінки маленькі, гладкі і з маленькими грудьми. Нашій жінці туди, вибачте, відро треба жиру, і він у великих кількостях не дуже добре стоїть.

Як вибирається грудний протез? Кожна фірма випускає протез, який має свої характеристики. Обивателю часто важлива вага. Насправді вага найменше має значення, а має значення форма. Вона у всіх виробників різна. Вони шукають лазівку, де можна скорегувати. Якщо круглі, це співвідношення ширини протеза з висотою, наповнюваність протеза. Деякі фірми роблять більш м'які, тому що споживачі хочуть саме такі. Але вони менше наповнені, а значить, у них буде більше складок. Якщо у мене пацієнтка з недостатнім прошарком жирової і залозистої тканини, я не можу поставити дуже м'який протез, він недостатньо заповнений, але він буде м'який на дотик. У таких випадках намагаєшся більш наповнений гелем ставити.

Навіть у однієї фірми всі протези різні. Форма "крапля" теж буває різна. Для мене конкретно критерій – чи підходять характеристики протеза під ці груди і чого ми хочемо досягти. Приміром, є зухвалі груди. Це коли ми ставимо високий круглий протез – всі будуть озиратися і підозрювати, що жінка поставила протез. Деякі хочуть, щоб це було непомітно.

В середньому відсоток незадовільних результатів, там, де потрібна корекція, – 20%. Тобто кожній п'ятій треба коригувати груди. Про це мало говорять. Це залежить від організму, збігу чинників. На жаль, ніколи не можна передбачити.

Марина Фролова

Читайте також:

Корекція грудей: що важливо знати про імплантати

10 зірок, які збільшили груди

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація