Органічна дієта: позбутися "хімії" і схуднути

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Здавалося б, робиш все правильно: їси тільки овочі, фрукти, жодних жирних соусів, фастфуду і висококалорійних десертів. Чому ж не вдається схуднути, може, сили волі не вистачає або калорійність їжі все ще занадто висока? Намагаючись відповісти на ці та багато інших запитань, британка Паула Бейлі-Гамільтон, написала книжку "Очисна дієта", в якій стверджує, що сила волі і калорійність харчування тут ні до чого. На її думку, головні вороги стрункості – прихована хімія, яка оточує нас у повсякденному житті.

Теорія хімічної змови

Вже ні для кого не новина, що ожиріння набуло масштабів епідемії. За останні 50 років кількість огрядних людей збільшилася втричі, причому, не тільки серед американців. За статистикою, проблеми з вагою сьогодні є і в європейців: 23% німців, 18% англійців, 11% французів. І це при тому, що на заняття спортом в останні роки витрачається вдвічі більше часу, ніж раніше, а калорійність раціону європейця в середньому знизилася на 35%.

У чому причина тотального набору ваги?

Замислившись над цим питанням, доктор Бейлі-Гамільтон взялася за вивчення раціону харчування, звичок та способу життя своїх співвітчизників. Проаналізувавши ці дані, вона дійшла до висновку, що на надмірне накопичення жиру в організмі впливає численна "хімія", з якою ми щодня стикаємося на кухні, в басейні, на вулиці, в магазині. Йдеться про хімічні речовини, що витають в забрудненому міському повітрі, плавають в хлорованій воді, використовуються для виготовлення і зберігання продуктів харчування, косметики. Консерванти, барвники, стабілізатори,синтетичні харчові добавки, барвники, підсилювачі смаку, запаху, емульгатори, антибіотики і гормони росту – все це роками накопичується в організмі, порушуючи нормальний метаболізм і впливаючи на накопичення зайвої ваги.

Читатйте також: ЯК ПРИГОТУВАТИ ДОМАШНІЙ МАЙОНЕЗ: 4 НАЙКРАЩІ РЕЦЕПТИ

Що ж робити?

Розкривши "хімічну змову", доктор Бейлі-Гамільтон розробила власну систему схуднення, побудовану на детоксикації організму засобом виключення з раціону потенційно небезпечних продуктів, посуду, очисних засобів. За твердженням автора цієї системи харчування, відмова від благ цивілізації допоможе скинути до 13 кг за 3 місяці, тобто 4 кг на місяць. Як цього досягти? Для цього досить дотримуватися 12 основних правил доктора Бейлі-Гамільтон.

Правила органічної дієти

 1. Відмовтеся від напханої різноманітними синтетичними харчовими добавками їжі (ковбаси, консервів, майонезу, кетчупу, копченостей, закусок до пива (горішків, чипсів, сухариків), морозива, солодких газованих напоїв, соків з яскравим забарвленням і різким фруктовим запахом).

 2. Пийте більше чистої води.

 3. Уникайте синтетичного одягу.

 4. Не зберігайте продукти харчування в пластиковій посуді, віддавайте перевагу склу, кераміці, паперу.

 5. Чим менше термін придатності продуктів, тим менше в них харчової хімії.

 6. Очищайте воду, яку п'єте і на якій готуєте. Доктор Бейлі-Гамільтон радить фільтрувати навіть ту воду, в якій купаєтеся, оскільки через шкіру хімічні речовини, якими забруднені наші водойми, швидко проникають до організму, зводячи нанівець всі ваші зусилля.

 7. Якщо ви не впевнені в екологічній чистоті овочів і фруктів, вимочуйте їх перед вживанням в чистій воді (близько 20 хвилин).

 8. Перед приготуванням злаків не забувайте ретельно промивати зерно під проточною водою, а потім замочувати його в чистій воді на кілька годин і ще раз промивати. Тільки після цього крупи можна варити і вживати.

 9. Не розігрівайте продукти в пластикових судочках, не пийте з пластикових чашок і склянок гарячі напої.

 10. Відмовтеся від приготування їжі на м'ясних і овочевих бульйонах, оскільки гормони росту, антибіотики та інші хімічні компоненти, якими фермери годують тварин для швидкого збільшення ваги, одразу опиняться у вашій тарілці. Якщо ж ви не можете жити без бульйонів, тоді зливайте першу порцію води і варіть супи на другому.

 11. Їжте більше свіжих овочів і фруктів, в них багато клітковини, яка сприяє очищенню організму.

 12. Якщо ви користуєтеся засобами для миття посуду, ретельно споліскуйте вимиті тарілки і чашки під проточною водою, щоб на них не залишалося невидимої неозброєному оку хімії.

Ірина Чорна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції