Зігріє та допоможе схуднути: названо головний напій цієї зими

Автор
Катерина ТрушКатерина Труш
Дата публікації
Перегляди
45к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зігріє та допоможе схуднути: названо головний напій цієї зими

Фото: Credits

Про користь чаю сказано чимало, але не всі знають, що він сприяє схудненню.

Дієтологиня, докторка Пем Мейсон із Консультативної групи з чаю, поділилася з Еxpress.co.uk деякими порадами для тих, хто хоче схуднути, і повідомила, що напій може допомогти зі втратою ваги, підтримуватиме рівень цукру в крові і, отже, зменшить тягу до їжі.

Який чай сприяє схудненню

Варто зазначити, що не кожен чай корисний для схуднення, йдеться тільки про два конкретні види: чорний і зелений. Тільки ці два види чаю містять поліфеноли – натуральні біоактивні рослинні сполуки, які допомагають стабілізувати рівень цукру в крові та зменшують запалення, а також корисні для нашого загального стану здоров'я.

Фото: Credits

Дослідження показують, що поліфеноли чаю, особливо поліфеноли чорного чаю, допомагають контролювати вагу, зменшуючи поглинання калорій із кишечника, тим самим зменшуючи відкладення жиру в організмі.

За словами дієтолога, зелений чай також допомагає підвищити швидкість метаболізму в деяких людей. Поліфеноли чаю також можуть протидіяти зниженню швидкості метаболізму, що спостерігається під час втрати ваги, і тому вони можуть бути корисними для утримання ваги після схуднення.

Вміст поліфенолів у чаї також сприяє здоровій мікробній популяції кишечника завдяки пребіотичному ефекту. Попередні дослідження показали, що поліфеноли чаю можуть зменшити кишкові мікроби, пов'язані з ожирінням, та збільшити кількість кишкових мікробів, пов'язаних із втратою ваги.

Дослідження за участю 111 жінок та чоловіків, які п'ють чай, показало, що регулярне вживання чорного чаю протягом трьох місяців покращує розподіл жиру в організмі порівняно з контрольним напоєм, що містить кофеїн, — пояснила вона.

Скільки чашок на день потрібно пити, щоб схуднути

Фото: Credits

Для прискорення процесу схуднення люди, які сидять на дієті, повинні пити щонайменше чотири-п'ять чашок на день, в ідеалі в другій половині дня.

Завдяки великим дослідженням переваг чаювання — як в обсерваційних дослідженнях, так і в клінічних випробуваннях — вчені зупинилися на чотирьох-п'яти чашках на день як на оптимальному споживанні, щоб забезпечити необхідну кількість натуральних сполук поліфенолів.

Звичайно, чай потрібно пити без цукру та печива. Якщо ви зовсім не можете відмовитися від солодощі у вашому чаї, спробуйте використовувати низькокалорійний підсолоджувач або поступово зменшуйте кількість цукру, що додається.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
45к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація