Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
8 причин доглядати за своєю зовнішністю

Якщо ваші мами не прищепили вам звички доглядати за собою, почніть формувати цю звичку самостійно. Воно того варте, впевнена косметолог "Студії молодості" Олександра Чернявська. Для догляду за своєю зовнішністю є вагомі причини.

Любов. Догляд за собою – насамперед вияв любові до себе. А жінка, яка любить себе, здатна й іншим дарувати любов. І таку жінку, безумовно, теж люблять.

Гарний настрій. Жінка, яка доглядає за собою, бачить щодня, як у неї  сяє шкіра, як вона красиво одягнена, у неї гарне волосся, вона подобається собі, і тому має завжди гарний настрій. Багато процедур в косметологічному салоні сприяють виробленню ендорфінів, гормонів щастя. Після процедур жінка відчуває, що вона красива, сексуальна, їй роблять більше компліментів, інші жінки починають цікавитися: "Ти що, закохалася?"

Можливість відчути себе жінкою. Догляд за собою – один з основних способів "прокачати" жіночу енергію. Позитивний ефект відбувається також на рівні жіночої фізіології. Наприклад, під час масажу стимулюється вироблення жіночих гормонів (естрогену) і гормону щастя (ендорфіну).

З такою жінкою хочеться вступати у стосунки. Коли чоловік зустрічає жінку, яка доглядає за собою, він помічає лише те, що у неї шкіра сяє. Хочеться з такою жінкою познайомитися, залицятися до неї. А на підсвідомому рівні у чоловіка існує зв'язка: якщо жінка піклується про себе, значить, вона дбатиме і про сім'ю, про дім.

Зустрічають за одягом. Як би там не було, все одно перше враження у людей один про одного формується за зовнішнім виглядом. Жінка, яка доглядає за собою, завжди приваблює інтерес інших людей. Звісно, тут не йдеться про фанатичне прагнення виглядати красиво. Вистачить того, щоб у жінки була чиста шкіра, рівний колір обличчя, чисте доглянуте волосся й нігті.

Жінка подовжує молодість. Часто років до 60 жінки вже припиняють приділяти увагу своїй зовнішності. Але ті, хто продовжує доглядати за собою, неначе подовжують свою молодість. Таким жінкам цікавіше жити, їм хочеться жити якомога довше.

Модель для своїх дітей. Для хлопчика мама, яка стежить за своєю зовнішністю, є прообразом його майбутньої дружини, для дівчинки – прикладом, як виглядає красива, доглянута жінка. Дівчатка з дитинства усвідомлюють, що догляд за собою – це приємно.

Догляд за собою зміцнює стосунки. Коли чоловік у парі бачить, як його партнерка робить якісь маніпуляції з догляду, наприклад, наносить собі крем на обличчя і під очі, ходить на масажі, у нього прокидається цікавість. Є чоловіки, які теж починають користуватися кремом, разом з коханою відвідують спа-процедури. В тривалих стосунках чоловікові цікавіше з жінкою, яка добре виглядає. І навпаки, якщо дружина не піклується про свою зовнішність, рано чи пізно чоловік починає звертати увагу на доглянутих жінок. Ніколи не пізно переключити увагу чоловіка на себе, вклавши в себе кошти на відвідування косметолога і спортклубу.

Тетяна Корякіна

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу косметолога "Студії молодості" Олександрі Чернявській, studiamolodosti.com.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції