Депіляція VS мужній вигляд - складний вибір британських чоловіків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ваш чоловік голить пахви, депілює ноги і видаляє все волосся в інтимній зоні? Не варто турбуватися, він у тренді.

У британському суспільстві, пише Daily Mail, зростає відсоток метросексуалів. І, схоже, не тільки в британському. Дедалі чоловіків, надивившись на чудові і абсолютно безволосі торси знаменитих спортсменів, вирішують видалити волосся на грудях, в пахвах і страшно подумати, де ще.

Особливо схильні до трендів молоді чоловіки у віці до 30 років. 13 відсотків чоловіків голять груди, 12 - пахви, 5 відсотків голять руки, 4 - ноги, кожен четвертий вищипує брови, а голеним лобком вас потішить близько 29 відсотків молодих британців.
 
До речі, не завжди чоловіки вибирають гоління як спосіб депіляції: деякі сміливці погоджуються і на воскову депіляцію, і на шугарінг, і навіть вдаються до допомоги лазеру.
 
Звісно, не всі роблять це з власної волі, багато хто стверджує, що на подвиг депіляції їх надихнули жінки -і не просто надихнули, а можна сказати, примусили.
 
Жінок можна зрозуміти: вони вже давно попрощалися з волоссям на тілі: 82% жінок регулярно депілюють ноги, 87 відсотків - пахви, 57 депилируют інтимні зони.
 
Проте є думка, що мода на депіляцію має під собою економічне підґрунтя. Образ безволосих чоловіків нав'язують нам продавці товарів і послуг з видалення волосся. Нібито жадібним торговцям воском і депіляторами самих лише жінок вже не вистачає, щоб задовольнити свої фінансові запити. Тому британські жінки закликають чоловіків не здаватися і час від часу влаштовують "свята мужності", на кшталт конкурсу "Найволохатіші ноги нашого спортклубу".
 
Загалом, тримайтеся, чоловіки, ми за волосся: по-перше, це тепло, по-друге, сексуально, по-третє, за гроші, зекономлені на вашій депіляції, можна купити красиву сумочку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції