Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найефективніший засіб від целюліту

У боротьбі з целюлітом всі методи згодяться, а особливо з настанням весни, часу коротких спідничок і струнких ніжок. Існує безліч способів боротьби з ненависною "апельсиновою кіркою". Пропонуємо до вашої уваги один з найефективніших методів – антицелюлітний масаж.

Що таке целюліт

За статистикою, дві з трьох жінок зізнаються, що помічають у себе ознаки целюліту. Це не лише косметична, а й медична проблема – адже наявність "апельсинової кірки" може свідчити про деякі проблеми у функціонуванні організму. Причинами можуть стати гормональный дисбаланс, неправильне харчування, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя і навіть спадкова схильність і несприятливі екологічні умови.

Видимі ознаки целюліту – горбиста і нерівна шкіра, схожа на апельсинову кірку, що утворюється внаслідок виникнення проблем з постачанням кисню і поживних речовин до клітин, а також ускладнення виведення шлаків і токсинів з організму. Всупереч поширеній думці, целюліт зустрічається і у молоденьких худорлявих дівчат.

Антицелюлітний масаж

Немає єдиної панацеї для лікування целюліту, оскільки причин його появи багато. Однак якщо грамотно скласти антицелюлітну програму, можна усунути не тільки зовнішні прояви, а й їх причину.

Існують різні способи боротьби з целюлітом: косметичні засоби, фізичні вправи, високотехнологічні салонні методики і навіть пластичні операції. Один з найприємніших, але водночас не менш ефективних методів – антицелюлітний масаж.

Основна мета, яку має перед собою антицелюлітний масаж шкіри, – стимуляція мікроциркуляції крові. Також необхідно прискорити процес постачання лімфи до лімфатичних вузлів, щоб позбутися бугрів і ямочок в проблемних зонах тіла, зняти набряки, покращити перебіг загоєння і відновлення клітин.

Целлюлит
Getty Images/Fotobank

Як проводиться процедура

Масаж проводиться легкими і плавними рухами, роблять його повільно, поступово прискорюючи темп. Серед основних прийомів виділяють погладжування, розтирання, натискання, поплескування і особливі антицелюлітні "захоплення". Але не хвилюйтеся, неприємні відчуття мінімальні, все залежить від ступеня занедбаності проблеми.

Під час масажу використовують спеціальну антицелюлітну олію, ефект якої – ніжна і оксамитова шкіра – зберігається протягом доволі тривалого часу.

Дуже ефективний масаж із застосуванням морської солі і різних відлущувальних речовин. Останнім часом з'явилися незвичайні засоби для антицелюлітного масажу – термоактивні гелі (креми), які викликають локальний прилив крові в зонах нанесення.

Масаж закінчується втиранням в проблемні зони антицелюлітних кремів, сироваток, гелів з термоефектом, які подовжують і закріплюють отриманий ефект від масажу.

А лосьйони-автозасмага для тіла, що з'явилися останнім часом, не лише допомагають у відновленні шкіри, а й візуально зменшують проблему.

Тривалість антицелюлітного масажу – сорок хвилин-година, періодичність – не менше одного разу на тиждень.

Протипоказання

За наявності серцевих захворювань, варикозного розширення вен і хвороб шкіри слід утриматися від антицелюлітного масажу і вдатися до інших видів лікування.

Антицелюлітний масаж в домашніх умовах

Масаж можна проводити самостійно. Для цього необхідно засвоїти кілька нескладних прийомів, які можна без проблем виконувати вдома. Звісно, масаж професіонала буде ефективнішим, але якщо проводити такі "домашні" процедури регулярно (1-2 рази на день, вранці й увечері), то вже за 2-4 тижні буде спостерігатися результат – шкіра помітно розгладиться, стане еластичнішою і м'якшою.

Ефективний масаж за допомогою спеціальних щіток і масажерів. Проте з такими популярними зараз вібромасажерами потрібно бути максимально обережними, оскільки вони викликають вібрацію внутрішніх органів, що може спровокувати непередбачувані процеси в організмі.

"Солодкий" антицелюлітний масаж

Цей масаж проводиться із застосуванням меду. Він допоможе поліпшити кровообіг і лімфообіг в глибоких шарах шкіри і м'язах, сприятиме очищенню шкіри. Мед адсорбує токсини і забезпечує швидке їх виведення з організму.

Курс медового масажу розрахований на 15 сеансів, що проводяться через день. У цьому разі дуже важливо, щоб масаж проводився не щодня, а саме через день.

Важливо пам'ятати, що антицелюлітна програма – це комплексний підхід, який вимагає поєднання спеціальної дієти, спортивних вправ, косметичних процедур і масажу. Але не чекайте на миттєві результати, доведеться бути наполегливою, і результат не змусить на себе довго чекати. Краса, як кажуть, вимагає жертв.

Юля Кудринська

Залиште свій коментар

Вибір редакції