Як вкласти волосся на пляж: топ-5 зачісок від знаменитих моделей

Як вкласти волосся на пляж: топ-5 зачісок від знаменитих моделей

Як вкласти волосся на пляж: топ-5 зачісок від знаменитих моделей

Фото: Instagram Кендіс Свейнпоул

Робити ці зачіски дуже просто, і вони будуть актуальні практично з будь-яким вбранням.

Купальний сезон в самому розпалі, і, звичайно ж, хочеться, щоб пляжний образ був красивим і мав гармонійний вигляд з купальником. Для цього можна просто розпустити волосся і не морочитися, але іноді воно неабияк заважає, тому його хочеться якось прибрати.

Як при цьому залишатися стильною, знають знамениті моделі. Тому вчимося у знаменитостей декільком простим способам залишатися в тренді, але і комфортно подчуватися на пляжі.

Ми зібрали топ-5 дуже простих зачісок, які ви можете повторити вже в цей вікенд, тим паче, що вони будуть актуальними і в повсякденному житті.

Висока ґулька

Цю зачіску можна назвати класикою. Робиться вона дуже просто і завжди має стильний вигляд. Підійде такий варіант для довгого волосся і особливо для кучерявого. Високу ґульку можна зробити і об'ємною, і більш гладенькою, тут все залежить від того, як вам більше подобається.

Прикрасити таку зачіску можна красивою шпилькою або об'ємною гумкою, як модель Ромі Стридж .

Пучок на потилиці

Гейлі Бібер продемонструвала ще одну суперпопулярну зачіску, яка також матиме добрий вигляд з купальником. Дівчина зібрала волосся в хвостик і закрутила його в пучок. На верх вона одягла об'ємно гумку для волосся. До речі, такі гумки знову в моді.

Роблячи таку зачіску, можна розділити волосся на проділ або зачесати його назад. Гейлі, наприклад, обрала варіант з проділом.

Дві ґульки

Жизель Олівейра часто показує свої образи і оригінальні зачіски, але ця - точно ідеальний варіант для відпочинку біля басейну або на пляжі. Для того щоб зробити таку зачіску вам знадобляться дві резинки і дві шпильки. Спочатку розділіть волосся на проділ, зав'яжіть його у два хвостики, а потім закрутіть ці хвостики в ґульки і зафіксуйте шпильками.

Така зачіска має цікавий і точно незвичний вигляд.

Хустка замість обідка

Якщо не хочеться збирати волосся, можна скористатися шовковою хусткою, як Ельза Госк. Знаменита модель просто склала хустку у кілька шарів і зав'язала на голові.

У цьому варіанті волосся залишається розпущеним, але не заважає. Хустку можна зав'язувати різними способами, наприклад, закрутити в джгут і точно також обкрутити навколо голови. А щоб образ був ще стильнішим - волосся можна підкрутити.

Високий хвіст

Кендіс Свейнпол продемонструвала найпростішу і стильну зачіску всіх часів. Просто зав'яжіть волосся у високий хвіст, але спочатку накрутіть його на дрібну плойку або плойку-гофре. Прикрасити високий хвіст можна невеликою хусткою.

Фото: Instagram Кендіс Свейнпоул

Раніше ми збирали п'ять стильних і, головне, простих зачісок, які ви з легкістю зможете повторити вдома на будь-яку довжину волосся. Також вони дуже універсальні і підійдуть для офісу, відпочинку і навіть звичайної прогулянки ввечері.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5967
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація