Такі ласощі легко готувати, і вони можуть стати не лише справжнім задоволення для всієї родини, а й натуральним природним помічником для здоров’я.
На сторінці jkb.journal поділилися дивовижним рецептом, як приготувати трав’яні маршмелоу – не лише смачний, а й корисний десерт. Чи знаєте ви, що зефір спочатку виготовляли саме з кореня алтея, заспокійливої трави, яку століттями використовували для лікування болю в горлі та зняття запалень. Тож маршмелоу колись не просто тішили солодким смаком, а були справжніми ліками.
Сьогодні ми маємо шанс відродити стародавній засіб, додавши йому сучасного цілющого відтінку. Наприклад, ромашкові маршмелоу для релаксації перед сном, маршмелоу з бузиною для підтримки імунітету чи м’ятні – для покращення травлення.
Желатин – головний інгредієнт
Ключовий інгредієнт маршмелоу – желатин. І це не просто загущувач, а справжній суперфуд для вашого організму.
Він є джерелом амінокислот, як-от гліцин і пролін, які необхідні для відновлення та підтримки здорової шкіри, волосся і нігтів. Коли ви споживаєте желатин, ви забезпечуєте своє тіло будівельними блоками, необхідними для регенерації сполучної тканини, підвищення еластичності шкіри та створення природного сяйва:
- Зволоження: желатин сприяє збереженню вологи у шкірі, а це допомагає зменшити дрібні зморшки.
- Підтримка еластичності: регулярне споживання желатину допомагає шкірі бути пружнішою та еластичнішою.
Здоров’я кишківника напряму впливає на зовнішній вигляд шкіри. Желатин сприяє загоєнню слизової оболонки кишківника, а це може допомогти в боротьбі з висипаннями, запаленнями та іншими проблемами, адже здоровий кишківник – чиста і сяйлива шкіра.
Інгредієнти
Приготування
- Замочіть желатин у воді та залиште на 5–10 хвилин для набухання.
- В невеликій каструлі нагрійте трав’яний відвар, мед і трохи солі, доведіть до кипіння. Потім обережно зніміть з вогню.
- Додайте гарячий сироп до желатину та збивайте міксером на високій швидкості, доки маса не стане легкою, пухнастою і білою, це займе приблизно 10 хв.
- Перелийте масу до форми, застеленої пергаментом, розрівняйте і залиште на 4–6 годин для застигання.
- Наріжте маршмелоу на кубики і за бажанням обваляйте у крохмалі чи в какао-порошку.
Поради:
- Використовуйте натуральні підсолоджувачі: мед, сироп агави чи кленовий сироп.
- Додавайте спеції: кориця, імбир або ваніль зроблять смак багатшим.
- Експериментуйте з травами: поєднуйте різні відвари для створення унікальних смаків.
Домашні трав’яні маршмелоу – це не просто смачний десерт, а й чудовий спосіб підтримати своє здоров’я. Це як живлення зсередини, яке робить вас гарнішими зовні.
Ми також писали, як приготувати шоколадно-банановий десерт без борошна.
Читайте також:
- Апельсиновий торт: рецепт цитрусової випічки
- Мʼякий шоколадний пиріг: рецепт цікавої випічки
- Банановий пудинг: рецепт вершкового десерту