Заготівлі на зиму: як правильно заморозити ягоди

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Заготівлі на зиму: як правильно заморозити ягоди

Credits

Замороження ягід останнім часом стало, мабуть, найпопулярнішим способом їхньої заготовки на зиму.

Це обумовлено тим, що за такого способі заготівлі та зберігання ягоди не піддаються тепловій обробці, а значить, повністю зберігають всі вітаміни і корисні властивості. Крім того, цей спосіб не завдає особливого клопоту, не вимагаючи навіть мінімального варіння і підготовки тари. Вибравши заморожування, забудьте про свої клопоти, пов'язані зі стерилізацією.

Взимку із заморожених ягід можна зварити компот або кисіль, додати їх в смузі, використовувати як начинку для вареників, пирогів або мафінів. Ягідним пюре добре поливати запіканки або млинчики.

Замороження цілих ягід

Ягоди перебрати, видаливши недостиглі і пошкоджені, акуратно вимити, очистити і просушити, уклавши тонким шаром на паперових кухонних рушниках. Підсохлі ягоди розкласти в один шар на плоскому піддоні і відправити в морозильну камеру. Коли ягоди замерзнуть, пересипати їх в контейнери або пакети і відправити на зберігання.

Ягідне пюре

Перебрані ягоди промити, дати стекти воді, очистити, засипати цукром в співвідношенні 100-200 г цукру на 1 кг ягід і пюрувати блендером. Ягідному пюре дати трохи постояти, періодично помішуючи, до повного розчинення цукру. Готове пюре розлити в контейнери, невеликі пластикові пляшки (догори не наливати) або форми для мафінів і заморозити. Застигле в формах пюре вийняти і перекласти в пакети або контейнери.

Цілі ягоди в пюре

Приготувати ягідне пюре, як зазначено вище. Коли цукор повністю розчиниться, додати в пюре цілі щільні ягоди, розлити в форми або контейнери і заморозити.

На замітку

Таким чином можна заморожувати будь-які ягоди: полуницю, малину, ожину, смородину, чорницю, лохину, аґрус, обліпиху, вишню, черешню.

Ягоди для заморозки беріть свіжі. Великі і пружні заморожувати цілком, дрібненько перетираючи в пюре.

Зберігати заморожені ягоди найкраще в контейнерах або пакетах із застібкою Zip-Lock. Намагайтеся підбирати однакові, щоб їх зручно було складати і максимально використовувати корисний простір морозильної камери.

Пакети та контейнери обов'язково маркуйте, вказуючи назву ягід і дату заморожування.

Читайте також: Заготовки на зиму: варення-п'ятихвилинка з чорної смородини

Наступна публікація