Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Актуальні блузки весни: образи від українських брендів

Першими сонячними днями потрібно насолоджуватися з особливим задоволенням - адже вони такі довгоочікувані. Must have весняного гардероба, який допоможе створити гарний настрій - легка блузка. У колекціях українських брендів можна сміливо обирати найяскравіші і вирушати назустріч весняним пригодам.

Актуальні у новому сезоні квіткові принти вдало поєднуються з сорочками і блузами. У бренда NINE вони мають дуже легкий, жіночний і романтичний вигляд. Більший візерунок на виробі зміщує акцент на себе, дрібний квітковий розсип залишає місце для доповнень.

Блузы_1

Поза часом залишається класичний фасон з манжетами і бантом, виконаний з шовку. Блуза SOLE - приклад того, як застосовуючи тренди 60-х років створити стильний і актуальний образ у сучасності. Поєднуйте таку блузку зі шкіряною спідницею або з вільними штанями-палацо. Такке контрастне поєднання зробить образ фактурнішим.

Блузы_2

Базові принти не втрачають своїх позицій нинішнього сезону. Вертикальна смужка підкорює своєю простотою та універсальністю, цей принт став бестселером у колекціях бренду SOLH. Oversize сорочка зі спущеними плечима має стильний та жіночний вигляд.

Блузы_3

Ще один тренд майбутнього весняного сезону - складна геометрія, вона зустрічається у вигляді архітектурних каблуків, нових форм сумок і принтів на одязі. Приклад використання геометрії - блуза One By One.

Блузы_4

Про новинки нинішнього сезону: актуальні принти, відтінки, матеріали і модні ідеї читайте тут.

Залиште свій коментар

Вибір редакції