Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бренд Ann Demeulemeeste показав дуже гарну колекцію в стилі Середновічча.

Колекція Ann Demeulemeester прет-а-порте сезону осінь-зима 2020-2021 сподобається поціновувачам історії костюма і тим, хто любить поєднання традицій та сучасності.

Колір

Коллекция Ann Demeulemeester прет-а-порте сезона осень-зима 2020-2021_9
East News
Колекція Ann Demeulemeester прет-а-порте сезону осінь-зима 2020-2021

Основу колекції складають чорні вбрання, є кілька білих образів і чорно-білих поєднань. Також багато червоного різних відтінків: від винного до цегляно-червоного, котрий також часто поєднується з чорним. У цій колекції ми також зустрічаємо модний цього сезону трав'янисто-зелений, такий самий колір ми бачили і в Burberry.

Тканини і фактури

Коллекция Ann Demeulemeester прет-а-порте сезона осень-зима 2020-2021_15
East News
Колекція Ann Demeulemeester прет-а-порте сезону осінь-зима 2020-2021

Дуже ретельний підбір тканин, в основному це шкіра, оксамит, тонка вовна, атлас і парча, є трохи напівпрозорого шифону і тонкого трикотажу. Головний акцент зроблений на поєднанні фактур. Дуже ефектний вигляд має оксамит і атлас, оксамит і шкіра. Зверніть увагу, який ефектний вигляд має поєднання в одному вбранні спокійного мерехтіння оксамиту і глянсового блиску атласу з матовою вовняною тканиною.

Стилізація

Коллекция Ann Demeulemeester прет-а-порте сезона осень-зима 2020-2021_6
East News
Колекція Ann Demeulemeester прет-а-порте сезону осінь-зима 2020-2021

Елементів історичного костюму багато. Зверніть увагу на плечі деяких курток та жакетів з об'ємними валиками, що нагадують такі самі елементи камізелок періоду Середньовіччя. З цієї ж епохи запозичені і конструкції спідниць з широкими кринолінами з дроту, які в деяких випадках залишені зовні як самостійний елемент одягу, своєрідний аксесуар. Придивіться до суконь і тунік, їхні квадратні вирізи декольте і висока талія теж нагадують нам вбрання тіх часів.

Взуття та прикраси

Коллекция Ann Demeulemeester прет-а-порте сезона осень-зима 2020-2021_33
East News
Колекція Ann Demeulemeester прет-а-порте сезону осінь-зима 2020-2021

Ми вже згадували про дріт, який служить одночасно і основою для криноліну і прикрасою вбрань. Так ось, цей самий дріт використовується як основа діадем, матеріалу для браслетів і намист.

Взуття в колекції досить грубе. В основному це шкіряні ботильйони на платформі, які ховаються під вузькі штани або шкіряні легінси.

Читайте також: Драматична і сексуальна колекція Alexander McQueen сезону осінь-зима 2020-2021

Залиште свій коментар

Вибір редакції