Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У чому зустрічати Новий рік: поради від українського дизайнера

До Нового року залишається місяць – саме час вибирати вбрання, в якому ви будете красуватися на новорічній вечірці.

Дизайнер і fashion-експерт Анастасія Іванова рекомендує відповідально підходити до вибору новорічного образу. Адже обираючи для новорічної вечірки правильну сукню, ми немов програмуємо себе на успішний майбутній рік. І правильно підібраний для цієї чарівної ночі образ здатний притягнути до вас успіх і допоможе здійснити всі мрії та цілі, заплановані на наступний рік.

Анастасия Иванова_7

Щоб заслужити прихильність символу року, для новорічної ночі Анастасія Іванова радить обирати нове, спеціально підібране для цієї події вбрання. При цьому воно повинне бути стильним, яскравим і виражати вашу впевненість у собі – тоді успіх супроводжуватиме вас протягом всього року.

"Важливо правильно підібрати колір вашого вбрання, адже саме він у такому разі притягує до нас удачу і позитивно впливає на те, що відбувається у нашому житті", – говорить дизайнер.

Ключовим кольором для наступного року стане жовтий і всі його відтінки – адже, як відомо, символом 2019 буде Жовта Земляна Свиня.

Анастасия Иванова_5

Крім жовтого, для зустрічі 2019 року можна сміливо обирати вбрання інших кольорів земної стихії. Таким може бути, наприклад, вбрання білого кольору.

Анастасия Иванова_1

Такі сукні завжди мають розкішний вигляд, а символ наступного року це любить. Білий колір криє в собі ніжність, легкість, але також і урочистість, силу, наснагу. Він додасть вам бадьорості не тільки на новорічну ніч, але і на весь наступний рік.

Анастасия Иванова_2

Хорошим вибором буде червоний, який наповнює вас енергією, життєвими силами і натхненням.

Анастасия Иванова_3

Це колір пристрасті, любові, містики і таємничості – таке поєднання у новорічну ніч, напевно, приверне до вас не лише всі погляди, але і успіх на весь 2019 рік.

Анастасия Иванова_4

Ваша сукня повинна бути максимально зручною, підкреслювати вашу фігуру і в жодному разі не сковувати рухи. Хорошим вибором стануть вбрання з натуральних легких тканин – шовку, атласу, шифону. Добре, якщо у вашому вбранні буде невелика, але помітна деталь – поясок, манжетики на зап'ясті, яскравий, але, разом з тим, лаконічний декор. Взуття – звичайно ж, обов'язково на підборах.

Анастасия Иванова_6

Дизайнер бажає, щоб правильно підібране для новорічної ночі вбрання допомогло усім здійснити всі цілі та бажання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції