Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У стилістиці азійської урбаністики: бренд IDoL. презентував три стильних образи з нової колекції

Серж Смолін заінтригував шанувальників бренду, показавши кілька луків з нової лінійки.

Вчора у ресторані China MA дизайнер чоловічого одягу і засновник бренду IDoL. Серж Смолін напередодні показу нової колекції Money, який відбудеться в рамках 46-го UFW 2 лютого в "Мистецькому Арсеналі", презентував три луки з лінійки в стилістиці азійської урбаністики.

Meet&Greet бренда IDoL._21
Серж Смолін/Фото Вероніка Монакова

В основу ідеї колекції лягла азійська fashion-урбаністика і трансформація моди під впливом східного міста XXI століття. Автором ідеї показу виступив Серж Пає, режисером – Кирило Савченко, а авторський саундтрек спеціально для презентації створив композитор Kharaktic.

Meet&Greet бренда IDoL._8
Серж Смолін і Серж Пає/Фото Вероніка Монакова

"Взаємовідносини світових економік, фондові ринки, боротьба американської та китайської економік – це найважливіші чинники, які, безумовно, впливають на fashion-індустрію. Під час показу IDoL. моделі будуть демонструвати те, який вигляд має сучасний споживач у цій кон'юнктурі", - розповів дизайнер.

Meet&Greet бренда IDoL._25
Фото Вероніка Монакова

Колекцію Money на подіумі представлять не лише моделі-чоловіки, але й дівчата, адже речі Смоліна вже давно припали до душі і жінкам.

Meet&Greet бренда IDoL._27
Фото Вероніка Монакова

У новій осінньо-зимовій колекції Money будуть представлені пальта, легкі пухові куртки, які імітують чоловічі сорочки, а також жилетки. Присутні в лінійці і строгі костюми – одні з найочікуваніших виробів кожної колекції дизайнера. Серед матеріалів переважають щільне камвольне хутро, куртковий нейлон і легка болонья.

Meet&Greet бренда IDoL._14
Фото Вероніка Монакова

Колекція підкреслена яскравими принтами S.Payet, які виконані на білих футболках. В їхню основу лягли авторські колажі художника, які символізують зіткнення часу і простору.

Meet&Greet бренда IDoL._9
Кирило Савченко/Фото Вероніка Монакова

Всі луки виконано у холодній гамі: чорно-білій із застосуванням хакі і деніму. Незмінними аксесуарами, які доповнюють образи IDoL. на подіумі, стануть моделі з лінійки New Balance.

Спеціально для показу український бренд Feeelings розробив три серії дизайнів шкарпеток: з логотипом IDoL. у поєднанні з класичними ромбами, з двоколірним орнаментом у яскравих відтінках, а також креативну лінійку з незвичайними принтами.

Meet&Greet бренда IDoL._6
Фото Вероніка Монакова
Meet&Greet бренда IDoL._15
Фото Вероніка Монакова

Підкреслить неповторність кожного образу колекція чоловічих аксесуарів Сascade, створена ексклюзивно брендом прикрас ручної роботи VESNA accessories.

Meet&Greet бренда IDoL._24
Фото Вероніка Монакова

Фотогалерея Meet&Greet з Сержем Смоліним (29 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції