10 стильних сумок на літо 2024 року: які моделі вибрати, щоб бути в тренді

10 стильних сумок на літо 2024 року: які моделі вибрати, щоб бути в тренді

Фото: Associated Press

Після тихої розкоші, яка домінувала деякий час у світі моди, можна помітити, що влітку цього року в тренді все ж будуть більш креативні варіанти сумок.

На відміну від багатьох інших речей вашого гардероба, сумка служитиме довго, тому це річ, у яку варто інвестувати. Але також це, безумовно, ще й спосіб підкреслити свою індивідуальність, акцентувати на образі і просто обов'язковий елемент гардероба, який допоможе тримати всі важливі речі біля себе.

Влітку 2024 року в тренді буде багато різних моделей сумок, і нижче ми зібрали варіанти, які будуть особливо популярними та актуальними.

Сумки-відра

Це незвичайний аксесуар, який з'явився в колекціях багатьох брендів. Сумки-відра місткі і бувають абсолютно різних дизайнів, тому зроблять образ креативним і таким, що запам'ятовується.

Фото: Associated Press

Сумки з короткими ручками

Після багатьох років царювання у світі моди сумок через плече і з довгими ручками несподівано в тренді виявилися жіночніші моделі з короткими ручками – одинарними та подвійними.

Фото: Associated Press

Плетені сумки

Це ідеальний варіант на літо, оскільки такі сумки підійдуть до будь-якої літньої сукні. Такі сумки ідеально впишуться у повсякденне життя, а ще вони мають приємні текстури і часто доволі оригінальні завдяки різним візерункам плетінь і розмірам.

Фото: Associated Press

Сумки з декором

Особливо популярні влітку будуть сумки з торочкою, причому зовсім різною: зі шкіри, ниток, бісеру і навіть пір'я. Але також будуть у тренді і варіанти з брошками, вишивкою, стразами, заклепками, лелітками, бісером та іншими гарними елементами.

Фото: Getty Images

Сумки-конверти

Це забутий аксесуар, який знову повертає собі популярність. Сумки-конверти матимуть гарний вигляд як з діловим вбранням, так і з вечірнім. І також попри свій невеликий розмір, вони зможуть вмістити найнеобхідніші для вас речі.

Фото: Associated Press

Креативні сумки

Літо – чудовий час для експериментів зі стилем, тож якщо ви давно хотіли незвичайний аксесуар – це чудовий час, щоб його придбати та стилізувати. Підійдуть такі сумки не до всіх вбрань, але надають луку оригінальності.

Фото: Getty Images

Сумки-карго

Торік усі божеволіли від штанів-карго, характерних безліччю кишень, але ось 2024-й приніс нам сумки в такій стилістиці. Це достатньо практична модель, оскільки для кожної кишені можна знайти застосування.

Фото: Getty Images

Сумки з металевими ручками, ланцюжками

Такі сумки мають дуже стильний і незвичний вигляд. З ними можна легко міксувати прикраси та інші аксесуари, бо сама сумка більше нагадує прикрасу.

Фото: Associated Press

Сумка-чохол

Цей аксесуар став з'являтися у багатьох брендів і набирає популярності. Хоча здається, що покласти телефон можна і до звичайної сумки, проте набагато зручніше, коли він саме в такому положенні, та ще й у стильному чохлі.

Фото: Getty Images

Сумки-хобо

Хоча ця модель уже давно не новинка на модному Олімпі, однак вона знову буде популярною, особливо невеликих розмірів і з текстурою. Така сумка поєднуватиметься з багатьма літніми аутфітами та варіантами взуття.

Фото: Getty Images

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація