Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Доктор Максим Іванчук розповів про реабілітацію пацієнтів після операцій

Як правильно пройти реабілітаційний період після пластичної операції розповів хірург Максим Іванчук.

Доктор Максим Іванчук розповів, як повинен проходити реабілітаційний період після пластичної операції.

Кількість людей, які вдаються до допомоги пластичних хірургів для поліпшення зовнішнього власного вигляду, щорічно збільшується. Сьогодні люди можуть всього за кілька днів змінити свою зовнішність до невпізнання і позбутися від усіх недоліків саме завдяки послугам естетичної хірургії.

Позитивний ефект від проведення пластичної операції багато в чому залежить від професіоналізму і досвіду доктора. Але є ще один важливий фактор, про який часто забувають пацієнти, а саме - правильному проходженні реабілітаційного періоду, від якого також залежить підсумковий результат маніпуляцій. Український пластичний хірург доктор Максим Іванчук вирішив розповісти нам, як правильно відновитися після проведення операції та отримати в кінцевому підсумку ідеальний ефект пластики.

Максим Іванчук пояснив, що будь-яке втручання в наш організм провокує для нього не тільки травму, але і стрес. У зв'язку з цим вкрай необхідно, щоб пацієнт правильно проходив реабілітаційний період. За словами доктора, якщо дотримуватися всіх рекомендацій хірурга, бажаний результат від пластичної операції настане набагато швидше, а ризики ускладнень і ускладнень зводяться до мінімуму.

Іванчук Максим Сергійович впевнений, що правильний догляд за організмом під час відновлення дозволяє не тільки швидше загоїти післяопераційні рани, але і зменшити кількість рубців. Для цього обов'язково потрібно слухати свого лікаря, постійно відвідувати консультації та періодичні медичні огляди.

Від чого залежить швидкість реабілітації

Доктор Максим Іванчук розповів, що для кожної пластичної операції визначають власний перелік рекомендацій. Зазвичай відновлення триває близько 2 тижнів, в більш складних випадках - трохи довше. А кінцевий результат пацієнт може побачити через кілька місяців після проведення пластики. Наприклад, після операції по збільшенню грудей жінка відновлюється протягом 4-6 тижнів, після ринопластики - за 2-4 тижні. А ось при легких операціях як блефаропластика і ліпосакція відновлення і зовсім займає не більше 2 тижнів.

Також пластичний хірург Іванчук розповів, що певне почуття дискомфорту після операції може викликати наркоз. Але в його клініці до вирішення цієї проблеми підійшли комплексно. Так, там почали використовувати спеціальний газовий наркоз, який не викликає ніяких побічних ефектів. До того ж, після нього пацієнти прокидаються набагато швидше звичайного.

Доктор Максим Іванчук розповів, що в післяопераційний період у пацієнтів з'являються невеликі набряки, але це абсолютно нормально. Щоб вони швидше проходили, хірург призначає спеціальні препарати і масажі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції