Це буде драйвово: фіналісти "Євробачення" Go-A наведуть шуму на серпневому White Nights Festival

Це буде драйвово: фіналісти "Євробачення" Go-A наведуть шуму на серпневому White Nights Festival

Go-A/Instagram go_a_band

Гурт став хедлайнером "Білих ночей", присвячених цього разу темі "Африка".

Найпристрасніша, дивовижна й багатогранна частина світу відкриє всі свої таємниці 13 і 14 серпня на Арт-заводі "Платформа". Протягом двох ночей там гримітиме фантазійний White Nights Festival. Africa. А на ньому — 7 сцен, понад 15 напрямів електронної музики, 100 тонн тематичних декорацій та світла й неповторна подорож до себе і глибин африканської міфології.

White Nights Festival/Пресслужба

Африка — світ разючих контрастів, частина світу, де сусідять понад 2000 мов і чаклунські ритуали, сучасні багаті країни — із громадами, де повністю відмовилися від благ цивілізації, прадавнє минуле — із суперсучасним. Саме цим континент і притягує, мов магнітом. Так само магічним і контрастним стане White Nights Festival. Africa, увесь простір якого прикрасять тоннами різноманітних тематичних декорацій та сценічного світла.

Музичні повелителі з різних куточків світу відповідатимуть на фесті за злиття первісного драйву із сучасними бітами. Хто ж перетворить стародавні африканські міфи на запальні ритми?

White Nights Festival/Пресслужба

Перший хедлайнер White Nights Festival. Africa — MAGDALENA, знаменита музична трендсетерка, яка стояла у витоків родини Diynamic Music. Саме вони разом із творцями цього відомого всім меломанам лейблу Mladen Solomun і Adriano Trolio відкрила в Гамбурзі легендарний клуб EGO. Там MAGDALENA взяла на себе не тільки менеджерські обов’язки, а і стала постійним діджеєм. Далі — виступи на культових майданчиках, сміливі експерименти в студії, дебютні треки, успішні платівки, власне міжнародне шоу SHADOWS, що гримить від Ібіци до Тулума. І попри все це, артистка не поспішає сповільнюватися і спочивати на лаврах. Для своїх українських фанів у неї готова безліч музичних сюрпризів.

White Nights Festival/Пресслужба
White Nights Festival/Пресслужба

Другий хедлайнер White Nights Festival. Africa — тріумфатори цьогорічного Євробачення Go-A. Під їхній драйвовий хіт SHUM з автентичними мотивами нестримно танцює та підспівує українською мовою вся Європа. Він став першим українським треком, що посів 1 місце світового чарту Spotify. 13 серпня Go-A наведуть неабиякого шуму на White Nights Festival. Africa.

Уперше на White Nights Festival встановлять не 6, а 7 сцен, на яких запалюватимуть:

одна з найвизначніших жінок-діджеїв у жанрі Progressive House в Європі та засновниця лейблу Siona Records Miss Monique;

White Nights Festival/Пресслужба

знаменитий гуру, ідеолог та батько української бейс-сцени Tapolsky;

імпровізаційний гурт Junket, що майстерно поєднує саксофон, флейту і вокал з електронними бітами;

White Nights Festival/Пресслужба

одні з найпопулярніших діджеїв, продюсерів та розповсюджувачів драм-н-бейсу в Україні Derrick & Tonika;

відома транс-діджей і продюсерка з понад 20-річним професійним досвідом Anna Lee;

перший український артист, який потрапив до сотні найкращих діджеїв світу за версією Dj Mag Omnia та інші талановиті українські й зарубіжні музиканти.

White Nights Festival/Пресслужба

До того ж у рамках івенту представлять свої шоукейси KOLO, APLAY, Power FM, Rim Records та PRODJ.

Сьома SPECIAL STAGE стане оплотом трансу (13 серпня) та драм-н-бейсу (14 серпня).