Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Для любителів електронної музики та візуального мистецтва: у Києві відбудеться фестиваль Brave Factory

На фестивалі виступить понад півсотні артистів.

24-25 серпня у Києві відбудеться фестиваль електронної музики та візуального мистецтва. Його по праву можна назвати фінальною крапкою музичного літа у столиці. За два дні тут відіграють понад півсотні кращих музикантів сучасності, а будівля заводу "Київметробуд" знову оживе і наповнитися теплою атмосферою.

Фестиваль Brave Factory_4
Фестиваль Brave Factory/Facebook bravefactoryfestival

З роками лайнап фестивалю ставатиме все багатограннішим. Так, наприклад, цьогоріч тут заявлені - батько детройтського техно Хуан Аткінс (Model 500), майстер румунського технохауса Rhadoo, датська електропоп команда When Saints Go Machine і українська репартистка Alina Pash.

Лайнап фестивалю настільки різноманітний, що за допомогою мйого ожна вивчати десятки відтінків і жанрів сучасної музики, хоч фестиваль і позиціонує себе як електронний.

Фестиваль Brave Factory_2
Фестиваль Brave Factory/Facebook bravefactoryfestival

Цьогоріч Brave Factory об'єднає шість сцен, а крім музики представить десятки артоб'єктів від локальних і зарубіжних художників. Тут же на території заводу будуть фудкорти, бари і концептстор з одягом українських брендів.

Фестиваль Brave Factory_3
Фестиваль Brave Factory/Facebook bravefactoryfestival

Не дивлячись на свою коротку історію, Brave Factory Festival вже став однією з головних подій на музичній карті столиці. Причин тому чимало, але є одна особлива - атмосфера. Створюють її, звичайно ж, гості. Музиканти під сценами підтримують своїх колег, десь зовсім поруч художники і дизайнери обговорюють нові інсталяції. В цей же час на одній з відкритих сцен публіка під музику зустрічає світанок.

Повну програму фестивалю можна подивитися на сайті заходу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції