Куди піти на День Незалежності: фестиваль нової української культури у Києві

Куди піти на День Незалежності: фестиваль нової української культури у Києві

Пресслужба

На фестивалі, крім виступів артистів, будуть представлені колаборацій сучасних українських творців, музикантів, стрит-артистів.

У 30-й День Незалежності, 24 серпня, відбудеться перший фестиваль нової української культури СПАЛАХ. Локація фестивалю - берег Дніпра на Трухановому острові.

Фестиваль — це абсолютно новий етап розвитку СПАЛАХу, що з документального серіалу про нову українську культуру перетворився на щорічний фестиваль. Відтепер СПАЛАХ стане не лише майданчиком для виступів, а й платформою для колаборацій сучасних українських творців, музикантів, стрит-артистів та інших представників сучасного культурного процесу. 

Серед учасників — "Вагоновожатые", Cape Cod, Люсі, Komissiya, Лилу45, Zbaraski, Hyphen Dash, Sera Sheer, Lucas Bird та інші, а також секретні гості, яких організатори розкриють пізніше.

Cape Cod/Пресслужба
Люсі/Пресслужба

Окрім двох музичних сцен, на фестивалі буде маркет актуальних українських брендів, стрит-артпростір та інші активності. Фест триватиме весь день, вартість квитка — 500 грн. 

Нагадаємо, СПАЛАХ — це документальний серіал про нову українську культуру та її сучасних героїв і героїнь від медіа СЛУХ. Кожна серія розкриває важливу тему: від феномену української поп-музики і кліпмейкінгу до кіно, комедії, стрит-арту та локальних брендів одягу.

Для серіалу було знято понад 100 інтерв'ю, а його героями та героїнями стали Святослав Вакарчук, Дмитро Монатик, Юрій Бардаш, Роман Вінтонів (Майкл Щур), Ната Жижченко, "ДахаБраха", Влад Яма, Євген Клопотенко, Антоніо Лукіч, Олексій Потапенко, Іван Дорн, Андрій Данилко, Гео Лерос, Алан Бадоєв, Vivienne Mort, Ukrainian Fashion Week, KSENIA SCHNAIDER, ресторатори Дмитро Борисов, Міша Кацурін, засновники CLOSER, Veselka, "Культура Звуку", "Планета кіно" і багато інших представників української культури.

Повʼязані теми:

Наступна публікація