Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Куди сходити: топ-5 концертів жовтня

Осінь - активна пора різних культурних заходів. Не варто сидіти вдома, краще сходити на концерт улюбленого артиста, музиканта, гурту чи танцівників.

DAKH DAUGHTERS

17 жовтня / МЦКМ Жовтневий палац

Концерти_2

Їм аплодують Сіетл та Сан-Франциско, про них пише The New York Times та Rolling Stone. Фрік-кабаре Dakh Doughters Band повертаються додому після великого туру Америкою та Канадою. Вони вже готові зустрітися зі своїми українськими слухачами 17 жовтня у Жовтневому Палаці.

ІДЕНТИФІКАЦІЯ 2.0

17 жовтня / Палац спорту

Концерти_4

"Ідентифікація 2.0" - це фінал масштабного освітнього проєкту "Відкривай Україну", в якому підлітки покажуть своє бачення реформ в країні, презентують стартапи та свіжі ідеї розвитку громадянського суспільства. Також на гостей чекає насичена музична програма з такими виконавцями, як:
Illaria, NESPROSTA, ILCHY, ХАС, Лeв Шуров, Balaklava Blues та інші. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

ONUKA ТА НАОНІ

25 жовтня / МЦКМ Жовтневий палац

Концерти_3

Наснажливий VSESVIT, пронизливий та чуттєвий STRUM, запалювальний ANIMAL, суспільно-важливі GOLOS та GUNS DO NOT SHOOT. Всі ці пісні прихильники групи вже встигли вивчити напам’ять. У цьому запису – миттєва історія музики. Перетин інновацій сьогодення та музичних традицій минулого. А точка цього перетину – Жовтневий палац.

ОЛЯ ПОЛЯКОВА

26 жовтня / Палац спорту

Концерти_1

Королева ночі повертається. За чисельними проханнями фанів та телеглядачів попдіва Оля Полякова дає додатковий концерт у Палаці спорту. Грандіозне шоу, яке варто побачити на власні очі.

СЕРГІЙ БАБКІН

27 жовтня / МЦКМ Жовтневий палац

Концерти_5

Не пропустіть масштабний сольник Сергія Бабкіна у Києві. Всі ваші улюблені нетлінки та новинки від талановитого музиканта – за один вечір. Це варте уваги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції