Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найочікуваніша фешн-подія зими: у Києві відбудеться Ukrainian Fashion Week

На майданчиках Тижня моди свої колекції сезону осінь-зима 2019-20 покажуть українські дизайнери.

Від 1 до 5 лютого всі охочі зможуть оцінити колекції сезону FW19-20 від відомих українських дизайнерів у рамках Ukrainian Fashion Week. Традиційно він відбудеться в "Мистецькому Арсеналі".

На майданчиках Тижня моди свої колекції покажуть 50 дизайнерських брендів, відбудеться 39 шоу, 10 презентацій, 4 спеціальних проекти і 6 лекцій.

#GLOBAL UKRAINE

Цієї осені команда Ukrainian Fashion Week представила проект FASHION EXPERIMENT 01 в Нью-Йорку і Токіо. Обидва масштабних заходи, мета яких представити українських дизайнерів у впливових fashion-містах світу, відбулися під час офіційних Тижнів моди.

Простір галерей було перетворено на умовну fashion-лабораторію – Ukrainian Fashion Research Lab – де з допомогою графічного дизайну, саунд-дизайну, відеоінсталяцій, VR гості відкривали для себе українську моду.

Головний меседж проекту - українська мода настільки різноманітна, непередбачувана, самобутня, що її не можна просто споживати, її потрібно досліджувати - ліг в основу візуальної та загальної концепції FASHION EXPERIMENT 01.

В контексті міжнародного співробітництва та просування українських дизайнерів Ukrainian Fashion Week розпочинає новий сезон з запрошення на 44-й Тиждень моди журналістів і фотографів світових видань, баєрів та представників провідних шоурум для безпосередньої роботи з дизайнерами-учасниками UFW.

#SUSTAINABLE FASHION

Минулого сезону Ukrainian Fashion Week проголосив sustainability одним із своїх стратегічних пріоритетів. Ініціативи Ukrainian Fashion Week з популяризації ідей sustainable fashion підтримали як українські дизайнери, так і партнери UFW.

У сезоні FW19-20 Ukrainian Fashion Week та Sustainable Fashion Pad – перша українська платформа свідомої моди – спільно створили принципово новий проект BE SUSTAINABLE!, який об'єднає в інтерактивному просторі як fashion-інсайдерів, так і гостей Тижня.

Від 1 до 5 лютого відбудуться воркшопи, лекції, public talks, а також будуть експонуватися луки з колекцій дизайнерів, які підтримують принципи sustainable fashion.

Учасниками постійно представленої експозиції стануть бренди Ali SAULIDI, BEVZA,D. F. F, Flow the Label, Ksenia Schnaider, MARSALA, RCR Khomenko, Re-beau, ROUSSIN by Sofia Rousinovich, Synchrodogs, Yana CHERVINSKA.

Лекції, воркшопи і public talks будуть об'єднані в окрему програму BE SUSTAINABLE! Кожну подію можна відвідати за попередньою реєстрацією на сайті fashionweek.ua.

#MEN'S DAY

Українська мода для чоловіків – у полі особливої уваги цього сезону Ukrainian Fashion Week. Програма 4 лютого об'єднає кілька показів чоловічих брендів на подіумі UFW і спеціальний простір, який представить українські чоловічі бренди.

#SHOWROOM

Протягом п'яти днів у рамках Ukrainian Fashion Week у Мистецькому Арсеналі буде працювати шоурум, який представить 10 брендів взуття та аксесуарів: COCORICO, DEMMYVIK, GRIE, GUASH, HELENA ROMANOVA, HONCHARENKO, LONA PRIST, OSTEL, SNESHANA NEKH, YASTREB.

Для відвідування всіх подій #Showroom гості можуть зареєструватися на сайті fashionweek.ua та отримати електронне запрошення, яке дасть їм можливість приходити в #Showroom безкоштовно з 1 до 5 лютого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції