Яскраві покази, презентації та шоуруми: що готує новый сезон Ukrainian Fashion Week

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тиждень моди у Києві відбудеться з 31 серпня по 6 вересня.

Зовсім скоро усі охочі зможуть оцінити колекції сезону SS18-19 від відомих українських дизайнерів в рамках Ukrainian Fashion Week. Традиційно він пройде у "Мистецькому Арсеналі" і відкриється показом Лілії Пустовіт.

На майданчиках Тижня моді свої колекції покажуть 72 дизайнери, відбудеться 50 шоу, 9 презентацій і 3 спеціальних проекти.

"Це великий сезон. Авторитет і популярність дизайнерських брендів, що беруть участь у Тижні. Кількість колекцій. Масштаб проектів. Ukrainian Fashion Week SS19 вражає. Якби ми говорили про ключове слово сезону, я б сказала "відповідальність". Відповідальному створенню одягу та відповідальному споживанню присвячені декілька проектів. Відповідальності за авторитет країни і за якість "продукту", що експортується, присвячений Форум креативних індустрій. Відповідальності за розвиток української fashion-індустрії в цілому присвячується 43-й та всі попередні сезони Ukrainian Fashion Week", - розказала організатор UFW Ірина Данилевська.

Ирина Данилевская
Ірина Данилевська/fashionweek.ua

#SUSTAINABLE FASHION

Нова філософія справжніх поціновувачів сучасної моди.

Sustainable fashion включає в себе декілька аспектів: одяг з екологічних матеріалів, носіння вінтажу, обмін одягом, ресайклінґ та апсайклінґ, етичне виробництво, висока якість та дизайн "поза часом".

Сьогодні багато українських дизайнерів експериментують з переробленими матеріалами. І, звісно, дизайнерські речі служитимуть нам більше одного сезону, а через десятиліття стануть бажаними вінтажними речами.

Усі події можна відвідати безкоштовно, зареєструвавшись на сайті  fashionweek.ua та отримавши електронне запрошення.

#GLOBAL UKRAINE

Головна місія UFW – розвиток української  моди та просування української моди і культури у світі.

Про колекції українських дизайнерів цього сезону напишуть Vogue.com (USA), Vogue Italia (IT), Pairs Project (FR), Nowfashion.com (FR), Vogue UK (UK), на показах будуть також присутні шоуруми Tomorrow Ltd., Nana Suzuki, Concrete Showroom, байери Browns та Harvey Nichols Dubai, гостей зніматимуть стрістайл фотографи - Adam Katz Sinding, Style Du Monde та Vogue.com.

Ukrainian Fashion Week

#FASHION DNA-UKRAINE

UFW продовжує спільну з British Council програму підтримки та розвитку молодих дизайнерів України – Fashion DNA-Ukraine. Цього року програма Fashion DNA-Ukraine фокусується на особливостях просування бренду в digital-просторі та акцентує увагу на фінансових аспектах e-commerce.

У межах нового сезону UFW у Мистецькому Арсеналі буде представлена фінальна креативна частина проекту. Її ментором став британський діджитал-артдиректор Jon Emmony, у портфоліо якого роботи для Kanye West, Victoria Albert Museum, Nike та ін.

# UKRAINE NOW

Цього сезону UFW став ініціатором та організатором Форуму "Перспективи брендингу Ukraine NOW у проектах креативних індустрій".

За 21 рік UFW став флагманським майданчиком для колаборацій різних креативних індустрій. Дизайнери одягу та інтер’єрів, фотографи, кінематографісти, художники, музиканти, стилісти, журналісти, поети, виконавці, ресторатори об’єднуються у різноманітних проектах під егідою UFW.

Показ Лилии Пустовит
Показ Лілії Пустовіт/fashionweek.ua

#HEFORSHE + UFW: ґендерна рівність у моді

Глобальний рух солідарності HeForShe спільно з Ukrainian Fashion Week презентує проект, у рамках якого представники української fashion-індустрії долучаться до діалогу про права людини, аби заявити, що кожен із нас може і має право виглядати так, як хоче; що ми не зобов’язані підлаштовувати свій зовнішній вигляд під очікування суспільства чи протилежної статі.

5 образів будуть презентовані у перший день Ukrainian Fashion Week. Гості Тижня моди зможуть побачити результат співпраці учасників та учасниць проекту у спеціальному корнері HeForShe в Мистецькому Арсеналі 1–5 вересня.

#SHOWROOM

Протягом п’яти днів у Мистецькому Арсеналі буде працювати  showroom, який представлятиме 12 брендів одягу, взуття та аксесуарів: LONA PRIST, HONCHARENKO, CIRCUL, SNESHANA NEKH, UK DESIGN, IRARO, NIT.KA та інші.

Показ коллекции Elena BURBA FW18-19_19
Показ коллекции Elena BURBA FW18-19/fashionweek.ua

#NEW GENERATION DAY 

Ukrainian Fashion Week завжди підтримував молоді таланти та створював умови для їхнього розвитку. Вже кілька років поспіль UFW  об’єднує покази молодих дизайнерів та проекти, пов’язані з їхньою творчістю, у самостійну платформу – New Generation Day. Цього сезону платформа представить молоді дизайнерські бренди 5 вересня у Мистецькому Арсеналі.

Цього сезону ви зможете слідкувати за останніми новинами Ukrainian Fashion Week через офіційний телеграм-канал.

                          

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції