Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вистава зі спогадами: зірка балету Христина Шишпор станцює у Києві "Кармен-сюїту"

Балерина виконає головну партію у виставі - емоційній постановці з приголомшливою картинкою і музикою.

Українська прима-балерина Христина Шишпор виконає головну роль у виставі "Кармен-сюїта", яка відбудеться у суботу, 3 листопада, у Національній опері України.

Для балерини ця вистава – особлива, оскільки вперше досить нелегку роль їй довірили у 18 років.

Балет_2

"Вперше я танцювала "Кармен" у 18 років, тоді мені довірили дуже нелегку партію, оскільки Кармен - персонаж дуже яскравий. Насамперед, доводилося давати раду з акторською майстерністю, це дуже драматичний спектакль, крім хореографії глядачеві ще необхідно донести драматургію, пантоміми, щоб людина тобі повірила", - розповіла Христина.

Подібності Шишпор та головної героїні вистави Кармен немає, тому балерині потрібно буде повністю перевтілитися у зовсім інший образ.

"Взагалі я намагаюся героїнь не порівнювати з собою, це їхня доля, їхнє життя. А що стосується роботи, звичайно, у образ я поринаю повністю. Мені, можливо, імпонують деякі партії - харизматичні, яскраві, тому що я сама по життю така людина - яскрава та відкрита, люблю, коли люди живуть на повну", - зазначила балерина.

Балет_1

Сюжет "Кармен" здавна привертав увагу хореографів. Вже у 1845 році, одразу після появи новели Проспера Меріме, молодий Маріус Петіпа, який працював у мадридському Королівському театрі, здійснив постановку одноактного балету "Кармен і Тореадор". Балетмейстер зробив не тільки танцювальну інтерпретацію літературного твору, але і склав для свого представлення музику на основі іспанських народних мелодій. Прем'єра відбулася з великим успіхом. Це було майже за тридцять років до появи знаменитої опери французького композитора Жоржа Бізе.

Нагадаємо, Христина Шишпор стала головною героїнею кліпу Олега Винника на пісню "Ніно" і гурту "ТІК" на пісню "Злива".

Залиште свій коментар

Вибір редакції