Яскраві покази, перфоманси та прем'єра фільму: що готує новий сезон Ukrainian Fashion Week

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тиждень моди в Києві відбудеться від 31 серпня до 4 вересня.

Новий сезон Ukrainian Fashion Week - це 64 дизайнерських бренди, 45 шоу і презентацій та 5 спеціальних проектів.

Показ коллекции Poustovit FW18-19_31
Показ колекції Poustovit FW18-19/fashionweek.ua

У день відкриття відбудеться презентація шведської виставки Fashion Revolution: The future of textiles. Вона продемонструє нові ініціативи модної індустрії Швеції − від дослідницьких проектів до стійких колекцій, від стартапів до вже чинного бізнесу в різних галузях і для різних операцій – все це відкриває шлях до революції моди.

Першого вересня відбудеться лекція "Майбутня система індустрії моди", яку проведе менеджерка з комунікацій в Mistra Future Fashion в Стокгольмі Малін Віолі Веннберг.

У рамках Ukrainian Fashion Week SS20 відбудеться відкрита лекція фахівця Фабіо ді Ніколи - "WEB-мода. Сучасні технології: виклики та можливості".

#BE SUSTAINABLE!

Для Ukrainian Fashion Week рух sustainable fashion − пріоритетний напрям останніх років.

BE SUSTAINABLE! − це міждисциплінарний проект UFW, створений у колаборації з Sustainable Fashion Pad. Місія проекту полягає у просуванні ідей сталого розвитку та сприяння розвитку прогресу української fashion-індустрії.

#NEW GENERATION

Цьогоріч відбувся 20-й Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу "Погляд у майбутнє". Свої колекції у фіналі представили 18 конкурсантів, які були обрані з понад сотні претендентів на етапах конкурсу у Києві, Львові та Одесі. Найуспішніші з них вийдуть на подіум Ukrainian Fashion Week SS20 в рамках платформи New Names.

#MUNICIPAL PROJECT

Ukrainian Fashion Week вперше представляє Municipal Project, який ознайомить fashion-аудиторію з провідними брендами, які працюють з вуличною естетикою: AATSUIII, ACT.1, ARCH, DFF, Keep, Métrique, Riot Division.

Для відвідування всіх подій Municipal Project гості можуть зареєструватися на сайті fashionweek.ua та отримати електронне запрошення, яке дозволить їм відвідувати простір безкоштовно від 31 серпня до 4 вересня.

#FASHION FILM

3 вересня відбудеться допрем'єрний показ фільму "Геніальний кутюр'є" від KyivMusicFilm. Це документальна стрічка про останні роки Іва Сен-Лорана і його Модний будинок. Олів'є Мейру майже на три роки отримав ексклюзивний доступ до майстерень Будинку Yves Saint Laurent, де його легендарний засновник готував свої останні колекції. Роботу над фільмом завершили ще 2001 року, але проти випуску картини виступив партнер Сен-Лорана − П'єр Берже. Лише в кінці 2015 року, через 7 років після смерті Сен-Лорана, Берже змінює свою думку і дає згоду на вихід картини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції