Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки світового балету на сцені київської опери: Катерина Кухар і Олександр Стоянов проведуть BALLET OPEN SPACE

Міжнародний балетний фестиваль триватиме чотири дні.

На сцені Національної опери України у Києві від 16 до 19 жовтня відбудеться міжнародний фестиваль BALLET OPEN SPACE, в рамках якого відбудеться прем'єра сучасної постановки Touch of illusion. Ініціатори фестивалю – найкрасивіша пара українського балету Олександр Стоянов і Катерина Кухар.

Від 16 до 19 жовтня Катерина Кухар і Олександр Стоянов, а також зірки світового балету з театрів La Scala, Opera Garnier, New York City Ballet і багатьох інших світових сцен, будуть не лише показувати майстерність своєї техніки, але й дарувати позитивні емоції, надихати високим мистецтвом і демонструвати особливості італійської, французької,  американської та інших головних світових балетних шкіл на українській сцені.

Насичена чотирьохденна програма фестивалю BALLET OPEN SPACE продемонструє глядачам, як сучасну неокласику так й шедеври вже визнаної та перевіреної часом класи.

Фестиваль BALLET OPEN SPACE_4

Олександр Стоянов розповів про прем'єру балету Touch of illusion:

"Я побачив цю виставу вперше в Астані і вона мені неймовірно сподобався своєю хореографією, пластикою, світловими рішеннями, гіпнотичною музикою і я подумав, що Україна повинна побачити такий сучасний балет. Адже танець, як і технології, йде вперед, розвивається. І я хотів би, щоб українські глядачі бачили цей розвиток, а артисти могли танцювати нові постановки й сучасну хореографію. Я радий, що у мене з'явилася така можливість порадувати глядачів і артистів відчути нові віяння в балеті. Впевнений, що вони отримають справжнє задоволення від хореографії і їх надихне музика Рахманінова".

Фестиваль BALLET OPEN SPACE_3

Катерина Кухар про сучасний балет Children of the Night

"У цьому спектаклі глядача чекає містична атмосфера іншого всесвіту, подорож у світ почуттів, кохання, пристрасті, сексу, людських страхів.

В основі балету лежить грецька легенда про Андрогінів, міфічних істот, у яких колись мали дві пари рук і ніг, два обличчя на одній голові, але за непокору Зевс їх розділив на дві частини – чоловічу і жіночу. З тих пір кожна з цих частин змушена шукати свою половинку. Фраза "Знайти свою половинку" з'явилася саме завдяки цій легенді".

Катерина Кухар про класичний балет "Лісова пісня"

"У другий день фестивалю, 17 жовтня, глядачі зможуть насолодитися балетом "Лісова пісня" - діамант національної класичної хореографії. Я і Олександр виконаємо ролі Мавки і Лукаша. Вперше в українській класичній виставі будуть танцювати артисти з інших світових театрів – Петра Конті та Еріс Нєжа (La Scala), Кер Жеремі-Лу (Паризька Opera Garnier). Хореографія, костюми, декорації, музика Михайла Скорульського, весь балет "Лісова пісня" буквально пронизаний українським духом і без слів розповідає про Україну. Саме з цієї причини ми його танцюємо на фестивалі. Це вистава, якою українці можуть пишатися і яку повинен подивитися кожен українець".

Фестиваль BALLET OPEN SPACE_2

16 жовтня – прем'єра Touch of illusion ("Дотик ілюзій") від європейського хореографа Рікардо Амаранте під музику Сергія Рахманінова

17 жовтня – перлина українського балету "Лісова пісня" під музичні мотиви Михайла Скорульського.

18 жовтня – неокласичний балет Children of the Night ("Діти ночі") від європейського хореографа Олександра Абдукаримова.

19 жовтня - святковий гала-концерт за участю світових зірок балету і пари Стоянов-Кухар.

Залиште свій коментар

Вибір редакції