Коли тренд дійсно корисний: здорове харчування в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Молоко без лактози, хліб без глютену, а якщо кукурудза, то тільки з білими цятками!

Прилавки всіх європейських продовольчих магазинів вже давно заповнені продуктами з відміткою "organic". Так як багато людей почали дотримуватися здорового способу життя, то потреба в натуральних продуктах значно зросла. Попит народжує пропозицію.

Згідно з останніми соцопитуваннями, харчові стереотипи, такі як, німці їдять тільки ковбаси, французи не бачать нічого окрім багетів і круасанів, а італійці не вважають їжею нічого крім піци - розбиваються в пух і прах. 67% опитаних європейців вважають найкращою закускою невелику порцію фруктів, а овочі повинні стати обов'язковою частиною будь-якого прийому їжі. Найбільшим попитом користуються картопля, помідори, гриби, перець і біколор кукурудза.

реклама_2

Кукурудза особливо схвилювала публіку і стала відкриттям для любителів здорового харчування. Крім очевидної особливості (різне забарвлення насіння) даний вид кукурудзи просто переповнений вітамінами і мінералами: кальцій, натрій, магній, залізо, вітаміни В1, В2, РР, А і С. Завдяки їм кукурудза дуже смачна і солодка. Вона замінила європейцям звичайні перекушування, а ресторани і закусочні пристосували її для готування на грилі. Подача біколор кукурудзи в якості добавки або гарніру свідчить про якість закладу і їжі, що подається.

реклама_3

Україна не могла похвалитися наявністю такого унікального виду кукурудзи ... до сьогодні. Зустрічайте Ракель - гібрид біколор кукурудзи і №1 на європейському ринку.

Чим вона така гарна:

  • Якісно відрізняється від звичайних сортів кукурудзи;
  • Медово-солодкий смак;
  • Великий і міцний початок;
  • Можна вживати в сирому, вареному і запеченому вигляді;
  • Піддається заморожуванню "на зиму".
реклама_4

Щоб подати Ракель в вареному вигляді не потрібно багато часу. Від 2 до 5 хвилин в окропі перетворюють кукурудзу в улюблені літні ласощі. Приготована на грилі, вона викличе захват не тільки у гостей, але і у смакових рецепторів. Запікайте початок в листі близько 15 хвилин, періодично перевертаючи його, на середньому вогні. Для заморозки варто попередньо кинути початок в киплячу воду на 3 хвилини. Потім обрізати листя і покласти качани в морозилку.

Сайт виробника:http://vladam-seeds.com.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції