14 років разом: принц Чарльз і герцогиня Корнуольська Камілла святкують річницю весілля

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Корнуольська Камілла і принц Вельський Чарльз святкують 14-ю річницю з дня свого весілля – 9 квітня 2005 року.

Їхній роман тривав 30 років, а все тому, що королева Єлизавета II не давала свого дозволу на цей шлюб. Коли ж Її Величність все таки дозволила йому відбутися церемонія одруження Чарльза і Камілли була позбавлена пишності. У лютому 2005 року їхній шлюб був зареєстрований в муніципальному департаменті Віндзора, Єлизавета II при цьому не була присутня. А ось примирливим моментом для стосунків у королівській родині стало церковне благословення, отримане подружжям в каплиці Святого Георгія Віндзорського замку від архієпископа Кентерберійського. На цій службі була присутня королева.

Герцогиня Корнуольская и принц Чарльз_1
Getty Images
Принц Філіп і королева Єлизавета II, герцогиня Корнуольська і принц Чарльз

На момент, коли Чарльз і Камілла одружилися, його першої дружини принцеси Діани вже не було серед живих (вона загинула 1997 року в автокатастрофі). А Камілла Паркер Боулз до того часу вже десять років була розлучена зі своїм першим чоловіком Ендрю Паркер Боулзом.

Принц Чарльз и герцогиня Корнуольская Камилла
Associated Press
Принц Чарльз і герцогиня Корнуольська Камілла

Цей королівський роман називають найдовшим за всю історію британської монархії. Після весілля герцогиня отримала всі титули, відповідні титулу принца Вельського, але своїм титулом принцеси Вельської воліє не користуватися, віддаючи данину пам'яті принцесі Вельській Діані.

Герцогиня Корнуольская и принц Чарльз_2
Getty Images
Герцогиня Корнуольська і принц Чарльз

Хто знає, можливо саме приклад Чарльза і Камілли призвів до того, що королева Єлизавета II не заперечувала проти шлюбу її онуків принца Вільяма і принца Гаррі, які одружилися на простолюдинках.

Герцогиня Корнуольская и принц Чарльз
Associated Press
Герцогиня Корнуольська і принц Чарльз

Фотогалерея Світські виходи герцогині Корнуольської Камілли (13 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції