Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
63-я річниця з дня весілля: яким було вінчання княгині Грейс Келлі і князя Монако Реньє III

19 квітня 1956 року – 63 роки тому відбулося весілля голлівудської актриси Грейс Келлі і князя Монако Реньє III. Згадуємо весільний образ нареченої.

Познайомилися Грейс і Реньє за рік до весілля в 1955 році, коли голівудська актриса у складі американської делегації приїхала на Каннський кінофестиваль. В цей час там якраз проходили знімання фільму "Спіймати злодія" з Альфредом Гічкоком. Але зустріч з князем перевернула життя голівудської діви з ніг на голову.

Свадьба Грейс Келли и князя Монако Ренье III_1
Getty Images
Весілля Грейс Келлі і князя Монако Реньє III

Цивільна церемонія їхнього весілля відбулася 18 квітня, а вінчання – 19 квітня 1956 року. Автором весільної сукні нареченої стала Гелен Роуз - художник з костюмів кінокомпанії Metro Goldwyn Mayer. Саме вона створювала костюми для героїнь Келлі в кіно, тому актриса прийняла це вбрання як весільний подарунок із задоволенням.

На створення весільного вбрання пішло 18 метрів шовку, 23 метри шовкової тафти, 90 метрів шовкового тюлю і понад 270 метрів валанс'єнського мережива. Вбрання складалося з трьох спідниць, а спереду застібалося на 30 гудзиків.

Свадьба Грейс Келли и князя Монако Ренье III_2
Getty Images
Весілля Грейс Келлі і князя Монако Реньє III

Голову нареченої прикрашала "джульетка" - головний убір, зшитий з мережива, до неї кріпилася фата, розшита квітами і птахами, що символізували закоханих. Весільні туфлі створив Девід Евінс, а весільний букет нареченої був з її улюблених конвалій.

Після заміжжя Грейс Келлі стала княгинею Монако і народила чоловікові трьох дітей – сина князя Альбера II (нині при владі) і двох дочок – принцесу Кароліну і принцесу Стефанію.

Свадьба Грейс Келли и князя Монако Ренье III_3
Getty Images
Весілля Грейс Келлі і князя Монако Реньє III

Після весілля вбрання княгині Грейс було передане до Художнього музею Філадельфії, де зберігається і донині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції