А чи наважиться: герцогиня Сассекська задумалася про домашні пологи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше члени британської королівської родини народжували своїх нащадків вдома.

Королева Єлизавета II народила всіх своїх чотирьох дітей вдома. Троє з них – принц Чарльз, принц Ендрю і принц Едвард з'явилися на світ в Букінгемському палаці, а єдина донька – принцеса Анна народилася в Кларенс-Хаусі.

Порушила традицію домашніх пологів принцеса Діана. Вона з'явилася на ганку госпіталю Святої Марії в Лондоні спочатку з принцом Вільямом на руках, а через два роки і з принцом Гаррі.

Принцесса Диана_2
Getty Images
Принцеса Діана з новонародженим принцом Гаррі на руках

Герцогиня Кембриджська Кетрін, дружина принца Вільяма, вже тричі народжувала в цьому ж госпіталі і тричі ми бачили їхню з Вільямом появу з немовлятами на руках.

Герцогиня Кембриджская, выписка_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям з дочкою Шарлоттою

А ось вагітна первістком дружина принца Гаррі – герцогиня Меган Сассекська, кажуть, думає про домашні пологи. Її рішення, ймовірно, підтримує мати Доріа Редлан, яка скоро разом з дочкою і зятем переїде жити в Фрогмор-хаус у Віндзорі.

Дориа Редлан_5
Reuters
Доріа Редлан - мама герцогині Сассекської Меган

Поки що офіційно не оголошено про те, що герцогиня Меган буде народжувати вдома. Зараз Меган почувається не найкраще, через це навіть пропустила весілля своєї найкращої подруги Пріянки Чопра. Але, впевнені, якщо пологи таки відбудуться вдома, то це пройде на вищому рівні.

Герцог и герцогиня Сассекские_9
Reuters
Герцог і герцогиня Сассекські

Раніше, нагадаємо, принц Гаррі пояснював причини, за яких вони з Меган вирішили переїхати з Кенсінгтонського палацу. А враховуючи, що в черзі на корону принц аж ніяк не на першому, а на шостому місці, показувати публіці свого первістка він зовсім не зобов'язаний.

Залиште свій коментар

Вибір редакції