А де ж вона: герцогиня Сассекська вперше з'явилася на публіці без каблучки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні у шанувальників герцога і герцогині Сассекських буде можливість оцінити не один образ вагітної Меган.

Першим денним заходом для подружжя став візит до Canada House. 37-річна вагітна герцогиня Меган порадувала красивим вбранням від канадської марки Erdem і здивувала, з'явившись вперше на публічному заході без своєї обручки з діамантами принцеси Діани, яку принц Гаррі зробив за власним ескізом і подарував їй на честь заручин.

Герцогиня Сассекская Меган_2
Associated Press
Герцогиня Сассекська Меган

Відсутність великого каменя на пальці одразу кинулася в очі, цікаво чому герцогиня його не одягла? Можливо, воно їй почало тиснути, адже Меган вже на восьмому місяці вагітності? Золота обручка, яку принц одягнув їй на палець в день весілля була на ній.

Герцогиня Сассекская Меган_3
Associated Press
Герцогиня Сассекська Меган

А, можливо, прикрасу просто відправили на чистку, так одного разу вже було з прикрасою герцогині Кембриджської, яка також приїхала на один із заходів без обручки і всі про це почали говорити. А кілька днів тому герцогиня Меган була на іншому заході, де каблучка блищала у неї на пальці.

Герцогиня Сассекская Меган_1
Associated Press
Герцогиня Сассекська Меган

Нагадаємо, ввечері ми ще раз побачимо герцогиню Меган і принца Гаррі у Вестмінстерському абатстві на службі, там же будуть присутні, ймовірно, і Кембриджі, та інші члени британської королівської родини на чолі з королевою Єлизаветою II.

Герцогиня Сассекская Меган_4
Associated Press
Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі

Фотогалерея Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі на заході на честь Дня Співдружності (8 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції