Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
А могла б стати спортсменкою: вчителі герцогині Кембриджської розповіли про її шкільне життя

Кілька днів тому герцог і герцогиня Кембриджські побували з візитом у містах Мамблс і Порт-Толбот в Уельсі.

Під час відвідування кав'ярні Joe's Ice Cream, де Кембриджі спробували італійське морозиво, герцогиня зустрілася зі своїми шкільними вчителями, які навчали майбутню герцогиню Кембриджську в Сент-Ендрюській школі. Один з вчителів - Кевін Оллфорд, викладав іноземні мови (німецьку та французьку), а інша вчителька Деніз Еванс-Оллфорд – фізкультуру. Під час розмови з ними Кейт зазначила, що хоче прищепити своїм дітям все те, чого навчилася у Сент-Ендрюсі.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям_4
Associated Press
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям

Після бесіди з герцогинею вчителів атакували журналісти, які бажають взяти у них коментар і розпитати про те, якою Кетрін була в школі. Вони з радістю розповіли про герцогиню, як про гарну ученицю, яку можна було ставити в приклад, а також про прекрасну спортсменку. "Вона була дуже працьовита і добросовісна, а ще була приголомшливою спортсменкою і плавчинею", - зазначила Деніз Еванс-Оллфорд.

Кейт Миддлтон
Getty Images
Кейт Міддлтон в центрі в школі Сент-Ендрюс (1986-1995)

У Сент-Ендрюсі Кейт навчалася до 14 років разом зі своєю молодшою сестрою Піппою. Вже після того, як герцогиня сіла до автомобіля разом з принцом Вільямом, вона повідала йому, що зустріла своїх шкільних учителів. До речі, вчителі явно опинилися в цьому місці не випадково і хотіли зустрітися зі своєю ученицею.

Герцогиня Кембриджская
Associated Press
Герцогиня Кембриджська

Старші діти Кетрін і Вільяма – принц Джордж і принцеса Шарлотта, нагадаємо, навчаються в школі Thomas's Battersea. Британських ЗМІ писали, що в Thomas's Battersea дуже хороші музичні гуртки, а також багато спортивних занять. Навчальний день у школі починається о 8.30 ранку і закінчується о 16.00. Також у школі існують додаткові гуртки, багато з яких – спортивні. Тут вивчають французьку мову. Випускники цієї школи потім вступають до найкращих навчальних закладів країни - Ітона, Мальборо і Веллінгтона.

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська з принцом Вільямом прибули з візитом до Мамблса (21 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції