А принц не ревнуватиме: красива герцогиня Корнуольська пройшлася за руку з літнім, але пустотливим чоловіком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ось і герцогиня Корнуольська Камілла повернулася до своєї звичайної роботи після святкових канікул.

71-річна дружина принца Чарльза відвідала Бреннер Центр Єврейської Турботи, який відзначає 80-річчя з дня свого створення. Камілла приїхала на захід у чудовому настрої, завзято спілкувалася з постояльцями центру і провела з ними деякий час.

Герцогиня Корнуольская Камилла_1
Getty Images
Герцогиня Корнуольська Камілла

Для нового виходу в світ герцогиня обрала темно-зелений костюм, щільні чорні колготи, а також шкіряні туфлі-човники на невисоких підборах. Перлинні сережки, ідеальна укладка і легкий денний макіяж завершували образ герцогині. Принц Чарльз, до речі, теж без діла не сидить.

Герцогиня Корнуольская Камилла_2
Getty Images
Герцогиня Корнуольська Камілла

Він тим часом відкрив Центр здоров'я і добробуту при Дамфріс-хаус. Це організація, завдяки якій місцеві жителі зможуть отримати доступ до низки медичних послуг і додаткових методів лікування, включно із заняттями йогою і семінарами з харчування.

А вчора, нагадаємо, герцогиня Кембриджська Кетрін відвідала організацію Family Action, де запустився проект FamilyLine. Завдяки цьому проекту батьки та опікуни з усієї країни зможуть отримати психологічні поради і допомогу поштою, телефоном або через інші засоби зв'язку.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_1
Associated Press
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Залиште свій коментар

Вибір редакції