Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
А що, так можна було: німецька політикиня прийшла на засідання Бундестагу з шарфом на обличчі

Депутатка Бундестагу Катя Кіппінг замість маски для обличчя скористалася шарфом для захисту від коронавірусної інфекції.

Вчора в Бундестазі відбулася чергова сесія, на якій обговорили ухвалення комплексних пакетів допомоги для економіки Німеччини і громадян за умов коронавірусної кризи.

Катя Киппинг_1
Getty Images
Катя Кіппінг

Депутати, як і належить під час пандемії коронавіруса, сиділи одне від одного на відстані, але без масок. А одна з політиків, яка була одягнена в синє вбрання, - співголова партії "Ліві" Катя Кіппінг – обмотала навколо обличчя сірий шарф, щоб знизити ризик зараження коронавірусом. Якщо немає маски, то добре, хоч шарфиком прикрилася.

Катя Киппинг_2
Getty Images
Катя Кіппінг

А інша депутатка, Христина Ашенберг-Дугнус, прийшла на засідання в гумових рукавицях, які мали навіть елегантний вигляд разом з рожевим жакетом, чорною блузкою і перловим намистом.

Кристина Ашенберг-Дугнус
Getty Images
Кристина Ашенберг-Дугнус

Не знаємо, чи обробляють антисептиком руки депутати Бундестагу, але бачили, як прем'єр-міністерка Квінсленда Анастейша Палащук перед пресконференцією в австралійському парламенті в Брісбені обробила руки антисептиком з санітайзера.

Анастейша Палащук_1
Getty Images
Анастейша Палащук

Читайте також: Миття рук або дезінфекція: поради експертів ВООЗ

Читайте також: Медичні маски і дезінфектори для рук: які вибрати і як ними користуватися

Залиште свій коментар

Вибір редакції