Ах, яка гарна: герцогиня Кембриджська в ніжній квітковій сукні приїхала до саду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні герцогиня Кембриджська Кетрін здійснила новий світський вихід.

Кетрін відвідала сади Візлі, де відбулося відкриття нового саду, над яким працювала герцогиня в рамках фестивалю "Назад до природи". Повідомляється, що на захід також були запрошені представники різних благодійних організацій.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_1
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Для чергового виходу в світ герцогиня Кетрін обрала небесно-блакитного кольору сукню з квітковим принтом від бренду Emilia Wickstead. Вбрання чудово сиділо на стрункій фігурі герцогині, а доповнила вона його світлим взуттям на платформі, красивою об'ємною укладкою і легким макіяжем на обличчі.

 

Герцогиня Кембриджская Кэтрин
Associated Press
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Раніше, герцогиня вже представляла свої роботи на виставках у Челсі і Гемптон-Корті. В інтерв'ю журналістам Кетрін обмовилася, що сподівається на позитивний вплив подібних проєктів на розвиток дітей. Зокрема її діти – принц Джордж, принцеса Шарлотта і принц Луї часто були присутні разом з нею в саду, коли герцогиня працювала над проєктом.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Нагадаємо, минулого тижня ми бачили герцогиню Кетрін разом із принцом Вільямом і дітьми в школі Thomas's Battersea, де почала навчання дочка Кембриджів – принцеса Шарлотта. Тоді для виходу в світ герцогиня обрала гарну сукню з квітковим принтом бузкового кольору від Michael Kors з тонким поясом на талії і туфлях-човниках на підборах. У герцогині була об'ємна укладка, а на обличчі був легкий макіяж в теплих відтінках.

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська в саду в Гемптон-Корті (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції